Komoda Factory

13 990 Kč
Kolekce: Factory
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 150
Výška 80
Hloubka 50

Produkty z kolekce Factory

Popis

Komoda Factory

Teto zajimavá designová komoda byla vybavena 6 šuplíky. Tento model se dokonale hodí do syrových, charakteristických interiérů. Ideálně vyplňuje také prostorné interiéry veřejných prostor, jako jsou kavárny, restaurace nebo stylové květinářství. Nábytek z kolekce FACTORY je skutečným mistrovským dílem výroby nábytku! Série je vyrobena ve skutečně průmyslovém stylu, dominantní kombinace dřeva a surové oceli dává každému nábytku jedinečný design a charakter. Každý kus nábytku z řady Factory je výroba, různé odstíny oceli nebo dřeva zdůrazňují autentičnost a „dráp“. Charakteristické jsou také dekorativní prvky.

Komoda Factory je designový kus nábytku vyrobený pro lidi, kteří ocení jedinečný styl. Nosná konstrukce je vyrobena z oceli a velikost jejího profilu je 80x20 mm. Kov je ošetřen tak, že je chráněn a současně vypadá, že už byl starý několik let. Dřevo použité v této kolekci je též ekologicky ošetřeno olejem, poté ostařeno a jeho poněkud drsný vzhled je zamýšleným účelem návrhářů. 

Dřevěné zásuvky jsou také vyrobeny z neupraveného dřeva, takže můžete vidět všechny hřebíky použité pro jeho montáž. Šuplíky jsou pojizdné díky kolečkům, což usnadňuje použití.Tento Mechanismus je sám o sobě velmi jednoduchý a zároveň dodávý surovost svým vzhledem. 

 Další informace

Výrobce RustyklaneUchwyty
Materiál Borové dřevo, Kov
Styl moderní nábytek, průmyslového nábytku / podkroví
Šířka 150
Hloubka 50
Výška 80
Místo určení Chodba, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18656
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha