Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Factory

Rustikální rukojeť
deska stolu

Kolekce FACTORY je kolekce originálního nábytku vyrobeného pro náročné povahy, které se nespokojí s průměrem, ale očekávají od nábytku něco víc než jen funkčnost. Tato kolekce spojuje prvotřídní kvalituneotřelým designem, který je nadčasový a nábytek vám poslouží po mnoho generací. Odolnost a pevnost konstrukce jsou samozřejmostí a Vy se na nábytek můžete spolehnout, ať už ho umístíte do rušného obývacího pokoje nebo tiché a klidné ložnice. Série je vyrobena ve skutečně průmyslovém stylu, dominantní kombinace dřeva a surové oceli dává každému nábytku jedinečný design a charakter.

Dřevo z ekologických zdrojů, z kterého je nábytek vyroben je překrásné samo o sobě, ale v kombinaci s kovovými detaily tvoří perfektní dvojici, kterou si zamilujete na první pohled. Dřevěné zásuvky jsou také vyrobeny z neupraveného dřeva, takže můžete vidět všechny hřebíky použité pro jeho montáž. Výrobce nábytku Seart se snaží dřevo co nejméně upravovat a natírat ho ekologickými nátěry, aby struktura a kresba dřeva nebyla příliš narušena a Vy si tak můžete do Vašeho domova pořídit kvalitní kus nábytku. Dřevo je navíc úmysleně upraveno tak, aby vypadalo jako starý nábytek a na některých místech jsou tak vidět menší rýhy, či změny barvy, to vše je uděláno záměrně, každý kus je díky tomu originál, protože se jedná o ruční výrobu.

 
 

Kolekce Factory je zaměřena především na komody a knihovny různých typů a velikostí, takže si každý může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje, v naší nabídce se nachází také dva typy stolů, které jdou použít jak do pracovny v industriálním stylu, tak do obývacího pokoje třeba jako odkládací stolek. Naše kolekce si skvěle rozumí se světlými stěnami a drobnými dekoracemi, tak totiž perfektně vynikne její jedinečnost, zároveň se hodí k výrobkům, které jsou z přírodních materiálů a pokud jste milovníky rostlin, i s těmi s kolekce Factory velice dobře sedne. 

Pokud si potrpíte na detailech, určitě oceníte provedení u našich komod a knihoven, speciálně u kovových detailů, které jsou precizně navrženy a následně zhotoveny na jednotlivých dvířkách a zásuvkách. Například dvířka skříňky se pohybují po kolejnici a ta je vyrobena z ocelové trubky, po které se pohybují profilovaná kola, jedná se o spolehlivý mechanismus, který je ale zároveň vizuálně velice efektivní a dodává nábytku na surovém vzhledu. Také šuplíky mají snadné používání, protože jsou pojízdné díky kolečkům.

Dřevěný nábytek je jedinečný a nadčasový, s jeho volbou nikdy nemůžete šlápnout vedle, pokud jste si oblíbili interiéry v industriálním či rustikálním stylu a nyní si chcete podobně zařídit i svůj byt, s kolekcemi nábytku Seart jste narazili na to pravé. Nábytek se zároveň hodí do útulných prostor barů a kaváren či originálních květinářství, kam se budou zákazníci velmi rádi vracet. Nábytek z kolekce FACTORY je skutečným mistrovským dílem výroby nábytku!