Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Komoda Factory 2 - borovice

16 590 Kč
Produkt není k dispozici

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 150
Výška 80
Hloubka 50

Produkty z kolekce Factory

Popis

Komoda Factory 2

Teto zajimavá designová komoda byla vybavena 6 kovovými šuplíky. Tento model se dokonale hodí do syrových, charakteristických interiérů. Ideálně vyplňuje také prostorné interiéry veřejných prostor, jako jsou kavárny, restaurace nebo stylové květinářství. Nábytek z kolekce FACTORY je skutečným mistrovským dílem výroby nábytku! Série je vyrobena ve skutečně průmyslovém stylu, dominantní kombinace dřeva a surové oceli dává každému nábytku jedinečný design a charakter. Každý kus nábytku z řady Factory je výroba, různé odstíny oceli nebo dřeva zdůrazňují autentičnost. Charakteristické jsou také dekorativní prvky.

Komoda Factory je designový kus nábytku vyrobený pro lidi, kteří ocení jedinečný styl. Nosná konstrukce je vyrobena z oceli a velikost jejího profilu je 80x20 mm. Kov je ošetřen tak, že je chráněn a současně vypadá, že už byl starý několik let. Dřevo použité v této kolekci je též ekologicky ošetřeno olejem, poté ostařeno a jeho poněkud drsný vzhled je zamýšleným účelem návrhářů. 

Kovové zásuvky jsou také vyrobeny z ,,neupraveného" kovu, takže můžete vidět všechny ,,škrábance", které jsme tam účelově vytvořili. Šuplíky jsou pojizdné díky kolečkům, což usnadňuje použití.Tento Mechanismus je sám o sobě velmi jednoduchý a zároveň dodávý surovost svým vzhledem. 

Další informace

Výrobce RustyklaneUchwyty
Materiál Borové dřevo, Kov
Styl Industriální nábytek / loft, Moderní nábytek
Šířka 150
Hloubka 50
Výška 80
Místo určení Chodba, Jídelna, Obývací pokoj
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18657
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha