Borovicová skříňka Farmhouse 2

11 090 Kč
Kolekce: Farmhouse
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 40
Výška 200
Hloubka 38

* Povinné pole

11 090 Kč

Produkty z kolekce Farmhouse

Popis

Borovicová skříňka Farmhouse 2

Zdá se vám, že máte málo úložného prostoru v obývacím pokoji? Nemáte kam dát své knihy či jiné předměty, nebo krásné dárečky od blízkých, které byste si chtěli vystavit? Nebo vám kus zdi v obývacím pokoji zeje prázdnotou? Ať je to tak či úplně jinak, úzká skříňka - knihovna Farmhouse vám jistě ve všech požadavcích vyhoví.

Má krásné jednoduché tvary s dvěmi policemi bez dvířek a jednu skříňku s dvířky, za kterou se ukrývá jedna police. Spodní dvířka jsou po své funkční i vizuální stránce obohacena o krásné a přitom decentní kování v tmavé barvě. Úzká skříň se bude vyjímat jako knihovna či místo pro vaše dekorace.

Celek je vyrobený z masivního borovicového dřeva, které bylo zhotoveno pomocí ekologického, nezávadného nátěru v bílé barvě. Následně byla bílá barva mírně obroušena, aby získala vzhled starožitného a osobitého nábytku. Stejně jako kovové úchytky, zdobí skříň i horní “věnec”, který dodá vizuální robustnost. Stabilitu zajistí pevný a masivní stojan ze stejného materiálu. Celý kus nábytku je vyrobený z čistého dřeva, nikoli z jejich náhražek.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Borové dřevo
Styl Bílý nábytek, Provensálský nábytek, Rustikální nábytek, Skandinávský nábytek, Vintage nábytek
Šířka 40
Hloubka 38
Výška 200
Lhůta pro provedení 8 - 12 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18823
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha