Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Tv stolek FACTORY 3 – DUB

20 590 Kč
Kolekce: Factory Dubové

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 120 cm
Výška 61 cm
Hloubka 40 cm

Produkty z kolekce Factory Dubové

Popis

TV STOLEK FACTORY 3 - DUB

TV stolek Factory je ideálním kusem nábytku pro zákazníky, kteří mají v oblibě originální nábytek s osobitým charakterem. TV stolek Factory nepatří mezi ty kusy nábytku, které jednoduše zapadnou do interiéru, stolek Factory je totiž velice jedinečným, a spíše se stane dominantou obývacího pokoje.

Nábytek z kolekce Factory je vyroben s největší přeností. Je zvolen speciální design, kdy jsou použité materiály záměrně "ostařeny". Kov je upraven tak, aby působil opotřebovaným vzhledem, veškeré rýhy a škrábance jsou záměrně vytvořené, a jsou součástí designu. Použité dřevo je ručně opracováno, tak aby byl co nejvíce zachován přirozený vzhled dřeva - veškeré rýhy, letokruhy či suky. Dřevo použité v této kolekci je též ekologicky ošetřeno olejem, poté ostařeno a jeho poněkud drsný vzhled je zamýšleným účelem návrhářů.

Nábytek z kolekce FACTORY je skutečným mistrovským dílem výroby nábytku! Série je vyrobena ve skutečně průmyslovém stylu, dominantní kombinace dřeva a surové oceli dává každému nábytku jedinečný design a charakter. Každý kus nábytku z řady Factory je ruční výrobou, různé odstíny oceli a dřeva poté zdůrazňují autentičnost. Použití nejkvalitnějších surovin a přesnost zpracování umožní mnoho let používání. Tento produkt kombinuje strohost, styl a funkčnost - to vše díky dekorativním průmyslovým nýtům a rustikální povrchové úpravě dřeva.

• zachovaná přirozenost dřeva

• ruční výroba

• kvalitní materiály s dlouhou životností

• styl a funkčnost v jednom

Další informace

Výrobce RustyklaneUchwyty
Materiál Dubové dřevo, Kov
Styl Industriální nábytek / loft, Rustikální nábytek
Šířka 120 cm
Hloubka 40 cm
Výška 61 cm
Místo určení Obývací pokoj
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18911
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha