Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrková police Jagna 1

6 090 Kč
Kolekce: Jagna

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 200 cm
Hloubka 25 cm

Produkty z kolekce Jagna

Popis

Smrková police Jagna 1

Odolný a elegantní vzhled - smrkové dřevo je materiálem, z něhož je vyrobena dřevěná police s řezbami Jagna 1. Všechny prvky mají viditelnou přirozenou kresbu a strukturu dřeva, což přispívá k vysoké estetické hodnotě tohoto kusu nábytku. Konstrukce police umožňuje její zavěšení na požadované místo.

Nejcharakterističtějším rysem police je její styl odkazující na přírodní horalský nábytek. Přední prvek je vysoce dekorativní. Kromě dekorativního tvaru na něm najdete také drážky uspořádané do lidových vzorů. Další důležitou vlastností je vysoká kvalita nábytku, který bude estetickou ozdobou bytu po mnoho let.

Funkční dřevěná police s řezbami Jagna 1 je výrobek, který se používá v obytných i komerčních prostorách. Může se stát ozdobou restaurace v rustikálním stylu nebo interiéru venkovského domu. Tento kus nábytku má mnohostranné využití, takže jej můžete bez obav umístit kamkoli. Lze jej použít jako polici v předsíni nebo nad postelí v ložnici. Nábytek je chráněn přírodním olejem v teplém medovém odstínu.

Další informace

Výrobce RustyklaneUchwyty
Materiál Smrkové dřevo
Styl Rustikální nábytek
Šířka 200 cm
Hloubka 25 cm
Místo určení Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 21558
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha