Nábytek

 
 
5

DŘEVĚNÝ NÁBYTEK - INVESTICE, KTERÁ SE VYPLATÍ

Dřevěný nábytek je bezesporu nejvýhodnějším řešením, které umožňuje praktické zařízení interéru.  Kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice jsou interiéry, které vyžadují to správné vybavení, nábytek ze dřeva je stylovým řešením. Nábytek z borovicového dřeva je nám znám již po celé generace, protože borovice je nejznámější dřevo používané v nábytkářském průmyslu. V nabídce našeho obchodu najdete řadu možností, které vám umožní vytvořit vaše vysněné bydlení. Nábytek z masivního dřeva se vyznačuje dlouhou životností, možnost obnovení povrchu ve formě lakování nebo přemalování přináší do místnosti spoustu čerstvosti a originality. V současné době je dřevěný nábytek často nahrazován nábytkem z MDF, který v žádném případě neodpovídá kvalitě dřeva. Kvalitně impregnovaný nábytek z borovicového dřeva se vyznačuje dlouhou životností a odolností proti vlhkosti, díky čemuž nábytek nepodléhá žádné deformaci.

JAKÝ NÁBYTEK ZVOLIT DO INTERIÉRU V PROVENSÁLSKÉM STYLU?

V poslední době přichází do módy bělený nábytek, vyrobený z přírodního dřeva, který je nepostradatelným prvkem v interiéru v provensálském stylu. Díky široké nabídce našeho internetového obchodu můžete snadno pořídit potřebné vybavení, které vám umožní vytvořit interiér podle vaší chuti. Nábytek z přírodního dřeva se vyznačuje dlouhou životností. Lakovaný povrch nábytku je odolný vůči vlhkosti nebo drobným škrábancům. Jako profesionální internetový obchod Vám nabízíme široký výběr kvalitního sortimentu s originálním charakterem. Dřevěný nábytek je zárukou dlouhodobého a pohodlného používání. Široká nabídka komod, skříní, stolů nebo postelí v bílé barvě vám umožní vybrat to nejlepší vybavení pro váš interiér v provensálském stylu. Krásný bílý, krémový a světle béžový dřevěný nábytek se vyznačuje jemností a exkluzivitou. Bílý nábytek v kombinaci s různými doplňky, jako jsou sušené bylinky, košíky nebo proutěné mísy, tvoří vřelou a přátelskou atmosféru.

RECYKLOVANÝ NÁBYTEK - EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ 

Pro zastánce ekologie je nejlepším řešením drěvěný nábytek. Obnovení starého nábytku a ekologické ošetření povrchů je výhodným řešením pro všechny. Dřevěný nábytek z naší nabídky je vyroben z přírodního dřeva a má obrovskou životnost. Náš nábytek, který zde najdete, je skvělým řešením pro milovníky neobvyklých způsobů řešení prostoru. Díky recyklovanému dřevu, které se používá pro jejich výrobu, je tento nábytek ideální do interiérů ve vintage stylu a navozuje tu správnou atmosféru.