Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

průmyslového nábytku / podkroví

Kam toaletní stolek umístit?

Když se kvalita s nádherou spojí, vznikne z toho neodolatelný kus nábytku, jenž vyzdobí interiér bez zbytečných drobností. Řeč je tedy o fantastických dekorativních konzolích, které se nejčastěji používají jako kosmetické stolky nebo jako odkládací stolky do jídelny například pro mísu s ovocem a čerstvými nádherně vonícími květinami.  Nebo vás napadá jiné  místo kde by se dokonale dřevěná konzole vyjímala? Ano, svou praktičnost můžete využít i ve vstupní místnosti, jako dokonalé místo pro vaše klíče a osobní věci, ale i v obývacím pokoji pro vystavení oblíbených předmětů či obrazů.

Můžete konzoly použít třeba i do předsíně?

Jestliže je tedy potřeba další úložný prostor na chodbě, v jídelně nebo obývacím pokoji, naše konzolové stolky s prostornými zásuvkami budou užitečným doplňkem v každé oblasti vaší domácnosti. Konzoly jsou vyrobeny pomocí prvotřídního masivního dřeva, ošetřené nezávadnými produkty. Vybírejte podle vašich možností a celému stávajícímu vybavení. Vybírejte z tmavé, medové či bílé barvy.

Jak se konzole vyrábí?

Konzole jsou díky své všestrannosti a jednoduché konstrukci velmi lehce kombinovatelné s ostatním nábytkem. Jedná se o nábytek plně funkční a praktický. Díky použitému materiálu a kvalitnímu zpracování si můžete být jistí, že vám bude zaslán pevný a trvanlivý nábytek, který vydrží dlouhá léta. Rozhodli jste se konzolový stůl umístit do předsíně? Zkuste jej kombinovat s našim menším zrcadlem v masivním rámu. Nebo jej umístíte do ložnice? Potom tedy kombinujte s nočními stolky, které společně s lůžkem vytvoří váš preferovaný styl. 

 
 
Toaletní stolek se zrcadlem je nezbytným kusem nábytku pro každou ženu. Nabízíme toaletní stolky ze dřeva a v různých stylech, mezi jinými krásné toaletní stolky v provensálském stylu či stylu retro. Doporučujeme také jednoduché a masivní, moderní toaletní stolky. Toaletní stolky a konzole do ložnice..
1

DŘEVĚNÁ KONZOLE - JAKOU VYBRAT?

Toaletní stolky a konzoly jsou praktickým nábytkem, který i když vypadá podobně, má odlišný účel. Dřevěná konzole je kus nábytku, který můžeme použít v chodbě na uskladnění věcí. Hodí se také do obývacího pokoje, kde ji můžeme použít k vystavění dekorací. Dřevěné konzoly se dají použít i v ložnici - praktické šuplíky a police umožňují ukládat ložní prádlo. Naše nabídka zahrnuje konzoly z borovice, buku a dubu. Povrchy jsou pokryty olejem, voskem nebo matným lakem. Nabízíme také konzoly v různých stylech. Minimalistická konzole je ideální pro moderní, jednoduché interiéry. Bílá konzole je vhodná do interiéru v provensálském stylu. Zajímavou formou jsou konzole v rustikálním stylu - pevná a masivní konstrukce inspirovaná venkovem. Bez ohledu na styl by konzola měla být funkční. Konzole se šuplíky a policemi je tou nejlepší volbou.  

DŘEVĚNÝ TOALETNÍ STOLEK - FUNKČNÍ A ELEGANTNÍ

Toaletní stolek obvykle umísťujeme do ložnice. Tento kus nábytku by měl vypadat elegantně. Ohýbané nohy, zdobená držadla, jemné vyřezávání - dodávají stolku jemnost a eleganci. Dřevěné toaletní stolky jsou vybaveny zrcadly a šuplíky, díky kterým jsou funkční a praktické. Bílé toaletní stolky vypadají krásně v interiérech v provensálském stylu. Toaletní stolky a konzole z masivního dřeva vyrábíme s maximální péčí. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a moderních technologií si můžete být jisti, že vám poskytneme pevný a odolný nábytek, který vám bude sloužit mnoho let. Každý kus nábytku, který nabízíme, je jedinečný a dostupný pouze v obchodě seart.cz.

-->