Věšáky a věšákové stěny ze dřeva

 
1

DŘEVĚNÝ VĚŠÁK - JAKÝ VYBRAT?

Věšákové stěny a věšáky ze dřeva budou perfektním vybavením do stylové chodby. Naše nabídka zahrnuje široký výběr nábytku do chodeb a předsíní. Jedním z funkčních řešení je dřevěný věšák. Tento kus nábytku kombinuje věšák, police, a prostorné šuplíky. Někdy je věšáková stěna také vybavena zrcadlem. Nabízíme borovicové, bukové a smrkové věšáky a věšákové stěny. Jsou k dispozici v různých povrchových úpravách - naolejovaných, lakovaných a voskovaných. Věšáky a věšákové stěny z naší nabídky jsou v různých stylech, jako je rustikální, provensálský nebo klasický. 

VĚŠÁKOVÁ STĚNA DO CHODBY

Věšáková stěna je opatřena věšáky a policemi. Zabírá málo místa a umožňuje umístit pod stěnu ještě další skříňky a vytvořit tak další úložný prostor. Dřevěná stěna je prvkem, který vyzdobí naši chodbu. Bílá věšáková stěna do chodby bude jemným nádechem, který dodá interiéru eleganci. 

MASIVNÍ DŘEVĚNÉ VĚŠÁKY

Chodba je důležitou místností v našem domě. Obvykle je velmi malá a trávíme v ní minimum času. Ale je to první místnost, ve které vítáme hosty, což je důvod, proč mít i chodbu stylově zařízenou. Milovníci rustikálního stylu si mohou vybrat masivní věšákové stěny a věšáky ze dřeva vybavených robusními háčky a kováním. Pro ty, kteří mají rádi provensálský styl, doporučujeme bílé věšáky. Milovníci klasiky si oblíbí jednoduché a praktické věšáky v klasické barvě dřeva.