Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Hlavní kategorie

Co naleznete v sekci POSTELOVÉ SETY?

Nabízíme postelové sety, které obsahují komplet. Postel, matrace a rošty v jednom. Kvalita, dlouhá životnost a navíc krásný design, naše postelové sety jsou pro vás nejlepším řešením ,zdali hledáte jednoduché a výhodné řešení, které vám zajistí co nejpohodlnější a nejkvalitnější spánek.

Proč byste měli postelový set nakoupit u nás?

Mezi největší výhody našich postelových setů patří jejich dlouhá životnost, protože jsou vyrobeny z nejkvalitnějších částí masivní borovice a následně prochází důkladnou kontrolou. Dále pestrý výběr, kde si každý vybere tu pravou postel. Různé barvy, velikosti a doplňky. Navíc u nás se nemusíte obtěžovat s dovozem z obchodu k vám, protože vám celý set dovezeme až domů.

Jak si vybrat tu správnou do vašeho interiéru?

U výběru postele je důležité s výběrem nespěchat a pečlivě si naplánovat jakou chcete barvu, materiál a hlavné jaký rozměr bude zapadat do vašeho domova. My nabízíme různé rozměry od 90 x 200 cm které jsou vhodné do dětských pokojů po největší 200 x 200 cm které budou zdobit manželskou ložnici.

 

 
 
1

Jaké jsou výhody postelových setů?

Rozdíl mezi kupováním jednotlivých částí a následným skládáním a nákupem postelového setu je v jednoduchosti. Při koupi setu si jednu možnost vyberete a máte vystaráno. Rovnou vám přijde samotná postel, rošty i matrace. Zatímco u kupování jednotlivých části si musíte dát práci s hledáním postele, vhodných roštů a matrace hlavně kvůli rozměrům.

Jaké výhody obnáší dřevěné postele?

První obrovskou výhodou je jejich kvalita a dlouhá životnost. Produkt, do kterého investujete nemalé peníze by měl vydržet. To u dřevěných postelí z masivní borovice je zajištěno. Vydrží vám několik desítek let ne-li po generace. Navíc postel není nábytek, který se často mění, takže by na ní měl být spoleh, to vám zajistí naše postele.

Hodí se dřevěná postel do všech designů interiérů?

Téměř všude bude vynikat kvalitní postel z masivní borovice. Do moderně zařízených interiérů je lepší světlá postel (bílá, béžová, světle šedá). Naopak do rustikálně vyzdobených místností je lepší zvolit masivní přírodně zbarvené lůžko. Ať už volíte první, nebo druhou variantu, tak se můžete spolehnout, že kvalitní dřevěné postele se dobře zkombinují všude.

Proč je jsou sety od nás správnou volbou pro každého?

Postele se vyrábí z různých materiálů. Například z kovu, nebo z polotvrdý dřevovláknitý desky. V určitých interiérech budou postele z těchto materiálů vypadat dobře, ale jejich trvanlivost je občas pochybná. Nábytek, který vám vydrží dlouhá léta a zároveň bude ve vašich domovech vynikat svou krásou? To jsou dřevěné postele, které nabízíme v sekci POSTELOVÉ SETY. Navíc, tím že si od nás zakoupíte celý set ušetříte hodně času, který byste strávili nad hledáním správných roštů a vhodné matrace, které budou lícovat s vámi vybranou postelí. U postelových setů je totiž vše už zařízeno, jak správné a kvalitní rošty, tak ideální a pohodlná matrace v jednom.

Jaké jsou zdravotní hlediska u těchto postelí?

Postele, které nabízíme jsou z antitoxického a hypoalergenního materiálu, kterým je dřevo. Je to jednoduché na očištění a zároveň s tím souvisí to, že zpracovaný nábytek z borovicového dřeva nepřitahuje prach, takže se ani tak nešpiní. Zdali jste pendanty na úklid, tak vám tento materiál bude maximálně vyhovovat.

Jaké jsou funkční vlastností těchto postelí?

Postel by měla být hlavně kvalitní a bytelná, ale zároveň estetická a hezká. Lidé tráví v posteli hodně času koukáním na filmy, sledováním seriálů, četbou knih nebo jednoduše relaxováním v pohodlí a bezpečí své ložnice. V nabídce máme všechny rozměry, barvy i typy, o které byste stáli. Velkou luxusní manželskou postel i šetrnou praktickou postel do menších místností, které mají úložné prostory, takže šetří prostor místnosti abyste si tam mohli dát vaše lůžkoviny.

 

-->