Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Lavice a taburety

Není lavice jako lavice!

Máte početnou rodinu nebo byste rádi usadili k vašemu jídelnímu stolu několik přátel, kteří si s vámi rádi vychutnávají skvělé jídlo? Nebo naopak potřebujete do předsíně lavičku, abyste si usnadnili obouvání bot? Ano, přesně takovými schopnostmi mohou lavičky posloužit. Jsou dlouhé, ale přitom zaberou minimální prostor a pokud přidáte krásné, decentní deky či podušky, vytvoříte nejen funkční, ale i esteticky nádherné prostory.

Jaké druhy lavic nabízíme?

Lavice do domácnosti v tradičním stylu společně s použitým materiálem a pečlivým zpracováním, budou nejlepší volbou a vydrží mnoho let bezproblémového užívání. Nejenže ke stolu umístíte více lidí a ušetříte prostor, ale také vytvoříte neobyčejnou kombinaci, kterou čtyřmi židlemi u jídelního stolu nezajistíte.

Jak se lavice vyrábí?

Okouzlete vaši rodinu a přátelé přidáním jedné z našich lavic vyrobené z kvalitních a přírodních materiálů, kterou je možné doplnit o některý jídelní stůl od Seart.cz. Nakupujte pohodlně online od ověřeného a spolehlivého prodejce, který dbá na spokojenost zákazníků.

 
 
Nabízíme masivní dřevěné lavice, které mohou sloužit jako sezení v chodbě, také jsou ideálním doplňkem ke stolu. Máme lavice ve stylu klasickém, rustikálním a krásné bílé lavice. Vyberte si pevné a krásné dřevěné taburety do vašeho interiéru. Vysoká kvalita, velký výběr. Doprava zdarma. Koukejte!
1

DŘEVĚNÁ LAVICE - ALTERNATIVA ŽIDLÍ?

Co je nejlepší alternativou dřevěných židlí? Samozřejmě, je to dřevěná lavice. Jejich obrovskou výhodou je, že se ke stolu vejde větší množství lidí. V naší nabídce jsou dřevěné lavice vhodné pro každý interiér. Do jídelny je ideální lavice s opěradlem. Masivní dřevěná lavice v tradičním stylu bude také perfektní, má rustikální charakter.

DŘEVĚNÁ LAVICE  - KOMFORT A FUNKČNOST

Dřevěná lavice do jídelny je ideálním řešením nejen pro velkou rodinu, ale i pro ty, kteří milují zajímavá řešení v interiéru. Nejlepší kuchyňská lavice je ta se skrytým úložným prostorem pod sedadlem. Dobrou volbou jsou lavice v horském stylu. Naše nabídka zahrnuje dřevěné lavice v rustikálním stylu, jejich masivní stavba a design odkazující na estetiku venkovské chaty, což je činí skvělým nábytkem nejen domů, ale i do restaurací a kaváren.

LAVICE V HORSKÉM STYLU - FUNKČNOST A STYL?

Lavice v horském stylu jsou pohodlné a mimořádně okouzlující. Jejich jemné řezby, broušené hrany a krásné tvary dodají každému interiéru příjemný charakter. Pro milovníky tradice a nadčasové jednoduchosti budou klasické lavice nejlepší volbou. Dřevěné lavice potěší nejen svým jedinečným vzhledem, ale i vysokou životností. Nejkvalitnější masivní dřevo a pečlivé zpracování zaručují, že lavice z naší nabídky budou sloužit po mnoho let. Na seart.cz najdete borovicové, bukové, smrkové nebo dubové lavice, v různých povrchových úpravách: olejované, voskované a lakované lavice.