Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Lavice a taburety z masivního dřeva do jídelny, kuchyně a chodby

 
1

DŘEVĚNÁ LAVICE - ALTERNATIVA ŽIDLÍ?

Co je nejlepší alternativou dřevěných židlí? Samozřejmě, je to dřevěná lavice. Jejich obrovskou výhodou je, že se ke stolu vejde větší množství lidí. V naší nabídce jsou dřevěné lavice vhodné pro každý interiér. Do jídelny je ideální lavice s opěradlem. Masivní dřevěná lavice v tradičním stylu bude také perfektní, má rustikální charakter.

DŘEVĚNÁ LAVICE  - KOMFORT A FUNKČNOST

Dřevěná lavice do jídelny je ideálním řešením nejen pro velkou rodinu, ale i pro ty, kteří milují zajímavá řešení v interiéru. Nejlepší kuchyňská lavice je ta se skrytým úložným prostorem pod sedadlem. Dobrou volbou jsou lavice v horském stylu. Naše nabídka zahrnuje dřevěné lavice v rustikálním stylu, jejich masivní stavba a design odkazující na estetiku venkovské chaty, což je činí skvělým nábytkem nejen domů, ale i do restaurací a kaváren.

LAVICE V HORSKÉM STYLU - FUNKČNOST A STYL?

Lavice v horském stylu jsou pohodlné a mimořádně okouzlující. Jejich jemné řezby, broušené hrany a krásné tvary dodají každému interiéru příjemný charakter. Pro milovníky tradice a nadčasové jednoduchosti budou klasické lavice nejlepší volbou. Dřevěné lavice potěší nejen svým jedinečným vzhledem, ale i vysokou životností. Nejkvalitnější masivní dřevo a pečlivé zpracování zaručují, že lavice z naší nabídky budou sloužit po mnoho let. Na seart.cz najdete borovicové, bukové, smrkové nebo dubové lavice, v různých povrchových úpravách: olejované, voskované a lakované lavice.