Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Filmy

Vystavte vaše předměty, na kterých vám ze srdce záleží s pomocí našich dřevných kredenců. Nejen na chatě či chalupě může zdobit interiér nádherný dřevěný kredenc. V posledních letech se tyto kusy nábytku staly velmi oblíbenou součástí i pro městské byty. Jakou výhodu má kredenc například v obývacím pokoji? Především je to prostor, který uskladní všechny vaše cennosti, někdy také velmi křehké předměty, jenž chcete udržet v bezpečí, ale zároveň je chcete ukázat všem, kdo kolem kredence projde. Mohou vystavit předměty,  jako jsou nádherné porcelánové sady, které používáte jen při zvláštních příležitostech, ale také zároveň mohou ukrýt předměty, které nechcete, aby byly na první pohled viděny.

Jaké kredence a vitríny nabízíme?

V této kolekci najdete kredence moderní, ale i ty venkovské, které připomínají typické kredence dávných dob, kolem kterých se míjely babičky, při pečení vynikajících koláčů a dalších výborných jídel. S nádechem nostalgie a tradičním duchem, nabízíme krásné kredence do jídelnykuchyně, ale i do zmiňovaného obývacího pokoje, na jejíž výrobu bylo použité borovicové, jedlové nebo smrkové dřevo. Veškeré dřeviny mají velmi dlouhou životnost a nádhernou přírodní strukturu, která společně s designem vytváří osobité kouzlo.

V jakém stylu?

Pokud převážně prahnete po moderním stylu, ale zároveň toužíte vlastnit masivní nábytek, který nebudete muset obměňovat každých pár let, máme pro vás připraveno několik řešení. Například dokonalý moderní styl v novodobém rustiku zajistíte přidáním jednoho z našich kredenců, který můžete lehce kombinovat s robustním stolem a židlemi podle vašeho preferovaného stylu.

Jak vypadá výroba kredence?

Veškerý námi nabízený kus nábytku je charakterizován vysokou propracovaností v každém detailu, tudíž s nábytkem od Seart budete nadmíru spokojeni. Pokud potřebujete nějaký nápad či radu na vybavení jídelního prostoru, můžete se inspirovat například v článku: Vybavení pro jídelnu, které se dědí po generace. 

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vašim požadavkům.

Do módy se vracejí tradiční kredence z masivu. Nabízíme široký výběr kredencí: borovicové, smrkové, dubové, mahagonové. Kredenc patří k nesmírně praktickým a prostorným kusům nábytku.
1

DŘEVĚNÉ KREDENCE - DO JÍDELNY A OBÝVACÍHO POKOJE

Dřevěná kredenc je jedním z nejmodernějších typů nábytku v této sezóně. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment kredencí z masivního dřeva. Máme praktické kredence do jídelny, které jsou ideálním místem pro uložení nádobí, ubrusů a kuchyňských potřeb a zároveň dávají jídelně příjemný a útulný charakter. Kredence do obývacího pokoje jsou elegantnější, kredenc s klasickým nebo provensálským stylem zde bude vypadat skvěle. Dřevěná kredenc nejlépe vypadá obklopena velkým, rodinným stolem s elegantními židlemi. 

KREDENC Z MASIVNÍHO DŘEVA - CO VYBRAT?

Pokud máte rádi tradiční a venkovský styl, vyberte si masivní rustikální kredenc. Masivní konstrukce, stylové kování a malé šuplíky nás vrací do teplého domova naší babičky. Lidovou atmosféru nalezneme v kredencích horského stylu - ručně řezané. Pokud máte rádi francouzskou eleganci, vyberte si bílou klasickou kredenc s charakteristickým vyřezáváním. Sluneční záře a neomezená svoboda se nachází v provensálských kredencích.

KREDENC Z BOROVICE NEBO BUKU?

Námi nabízené kredence jsou vyrobeny z masivního dřeva s důrazem na každý detail. Pečlivý výběr dřeva a kvalitní výroba činí skříně z naší nabídky mistrovskými díly. Masivní dřevo je zárukou, že obdržíte jedinečný kus nábytku. Široký výběr povrchových úprav otevírá nekonečné možnosti variant nábytku. Podle vlastního uvážení si můžete vybrat z olejovaných, voskovaných a lakovaných kredencí. Všechny varianty jsou velmi pevné, odolné a budou sloužit po mnoho let.

Dřevěný příborník - jaké materiály se často používají?

Dřevěný příborník ze smrku nebo borovice se v mnoha případech hodí do všech typů interiérů. Dřevo má uživateli co nabídnout jak z praktického, tak z vizuálního hlediska. Je to materiál, který může pomoci vytvořit v prostoru příjemnou atmosféru, což je pro mnoho lidí někdy docela důležité. Kromě toho je tento materiál poměrně univerzální, takže jej lze použít v různých prostředích. Kromě toho je dřevo odolné a má dlouhou životnost a lze jej snadno upravovat. V důsledku toho jej lze v mnoha případech používat dlouhodobě a při zařizování nábytku s ním lze experimentovat a přizpůsobovat jej. Nabízí dokonce obrovské možnosti designu, což je dobré si uvědomit při zařizování místností, které vlastníte. Dřevěný příborník je řešení, které se může ukázat jako skvělý designový nápad.

Dřevěné příborníky - k jakému uspořádání se hodí?

V závislosti na zvoleném modelu lze dřevěný příborník použít v rustikálních, moderních, provensálských, skandinávských nebo industriálních prostorech. K dispozici je celá řada návrhů, takže konečné rozhodnutí může být docela náročné. Modely, které mají jednoduchý design, mohou vypadat skvěle v nekomplikovaných, elegantních a jemných interiérech. Dekorativní varianty se naopak mohou uplatnit v prostorách plných nádhery, stejně jako v těch, které odkazují na tradici a familiárnost. Není pochyb o tom, že se vyplatí být rozhodný v oblasti individuálních očekávání a představ, protože to může být velmi užitečné při výběru nábytku.

-->