Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Pojezdy pro dvojité překrývací dveře

Pro co jsou určeny?

Vodicí lišty pro posuvné dveře jsou systémy určené také pro speciální úkoly. Výhodou navrhovaného řešení je umístění vodítek v místě, kde je zřejmě technicky nemožné instalovat dveřní křídlo. 

Kde použít systém překrývaných dveří?

Průchozí systémy jsou vynikající volbou, pokud je omezený prostor pro instalaci typického výklopného křídla nebo pokud není možné instalovat standardní skluzavku. Průchozí vedení posuvných dveří umožňuje posun obou křídel současně na jednu nebo druhou stranu. Průchozí dveřní systémy jsou kování, která jsou určena pro funkce technického charakteru. Při jejich výběru však stojí za to zvážit i vizuální aspekty, protože tyto výrobky mohou hrát důležitou roli při uspořádání prostoru. 

Co nabízíme?

V našem obchodě jsou k dispozici odolné a robustní běhouny, svědomitě vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, za atraktivní ceny. To jsou vlastnosti, které odlišují navrhované výrobky od jiných, zdánlivě stejných modelů. Při rozhodování o konkrétním modelu je vhodné vzít v úvahu také styl, ve kterém je skluzavka vyrobena, aby vytvořila ucelenou a atraktivní kompozici.

 
 
1