Stylish Bedroom

Kolekce Stylish Bedroom je moderní dřevěný nábytek, který kombinuje odolnost a pevnost masivního nábytku s lehkým a jednoduchým designem. "Stylish" znamená "stylový" z angličtiny. Ekologické dřevo je samo o sobě krásou. Nábytek je rafinovaný a stylový. Zde je zachována a zdůrazněna přirozená specifičnost dřeva. Řada Stylish Bedroom se skládá ze tří modelů, dvou typů nočních skříní a prádelníků. Nábytek z kolekce Stylish badroom tvoří ser pro ložnici. Můžete si vybrat postele ve třech rozměrech.Co musíme vypíchnout je zajímavě řešené čelo u postele Tatiana. Jeho tvar je moderním pohledem na rustikální styl. U komod jsou vyjimečné kovové úchyty, které obzvláštní minimalistický design nábytku. Stačí zdůraznit přírodní krásu dřeva. Když už se trochu "nudíte" a chcete předělat vzhled ložnice a tak trochu ji chcete "osvěžit", máme pro Vás pár typů: záclony a koberce nebo zvolit jinou barvu stěn. Tímto způsobem získají naše dřevěné, "poklady" v ložnice nový charakter, který stále vytváří dokonalé zázemí pro interiér a vždy pokochá naše oči. Stylový ložnicový nábytek je vyroben z dubového dřeva nejvyšší kvality. Dub je tvrdý, těžký materiál a zároveň má zvýšenou odolnost proti oděru nebo poškrábání. 

 
 

K upevnění nábytkové konstrukce byly použity závěsy a k pohodlnému použití byly použity pojezdy pro šuplíky renomované značky BLUM, která kombinuje inovace a moderní design. Kromě toho byly povrchy nábytku chráněny olejem značky LIVOS - světovými lídry ve výrobě výrobků pro péči o dřevo založených pouze na přírodních surovinách. Nábytek lze objednat v barvě přírodního divokého dubu, nebo obíleného. Ložnice je především zónou relaxace a odpočinku. Dejte si proto pozor, aby nábytek, který jste si vybrali, přesně odpovídal Vašim požadavkům. Garantujeme vám, že kolekce Stylish Bedroom vás plně uspokojí.

Ložnice je místem, kde po celém dni v práci nabíráme znovu energii. Ložnice by měla být spojena s harmonií, odpočinkem, relaxací a především dobrým a klidným spaním. Je tedy jasné, že místo kde spíte by mělo mít vše, co Vás uklidňuje a utiší veškerý ruch a stres, který Vás rozptyluje od odpočinku a klidu. Proto je obzvláště důležité uspořádat ložnici podle vašich potřeb a očekávání. Dřevo je nejpříjemnější materiál, kterým se můžeme obklopit. Interiér je zařízen dřevěným nábytkem, je teplý, útulný, velmi pozitivní a pomáhá nám odpočívat lépe. Dřevěné postele lze stylizovat různými způsoby. Nicméně, přírodní, krásné dřevo nepotřebuje nadměrné ornamenty a nic navíc. O jejich design se postarala příroda. Dřevo má praskliny, trhliny, nejednotné barvy. Jsou to právě tyto vlastnosti, které mu dávají takový úžasný šarm a jedinečnost. Každý kus nábytku je originální a jedinečný. Díky této jedinečnosti, nábytek z masivního dřeva v nás vzbuzuje spoustu sentimentu a chceme, aby nám sloužil mnoho let. Skutečné dřevo pochází z pečlivě vybraných kusů, které jsou trvanlivé a spolehlivé, krásně stárnou a vzhled nábytku je „dech beroucí“ po celou dobu jeho použivání.