Dřevěná postel rustikální

Více pohledů

Smrková postel Country New 27 / 180

21 790 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 180 cm
Výška 70 cm
Délka 200 cm
21 790 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková postel Country New 27 / 180

Při výběru lůžka je nejdůležitější vybrat to nejkvalitnější. Asi byste neradi za dva roky měnili postel a tím pádem do lůžka investovali další nemalé peníze. Postelový rám se vždy bral a vždy bude brát za nemalou a dlouhodobější investici. Proto vždy řádně dbejte na jeho výběru. Zajisté budete chtít, aby vaše lůžko bylo krásné, dlouhodobé, odolné a především na nějaké přijatelné finanční příčce. Zkrátka a jednoduše, pořízení takového lůžka by byl nádherný sen, který byste si chtěli splnit? Mnoho z vás si může myslet, že splnění takového snu bude nereálné. Ještě k tomu, když je dnešní trh přehlcený rádoby kvalitními lůžky z lepenek. Ale věřte, že také mnoho z nás se může mýlit. O tom vás přesvědčí naše krásné lůžko Country New.

Tento masivní postelový rám je vyrobený pomocí kvalitního a masivního smrkového dřeva, které je ošetřené zajímavou šedou barvou, která díky svému lehkému tónu dřevo nepřikryje, ale naopak jej zvýrazní. Celý materiál prošel struturačním procesem, kdy bylo dřevo jemně vyfrézované. Díky tomuto postupu mnohonásobně více vynikne struktura použitého materiálu. Jistě dobře znáte smrkové dřevo. Jedná se o dřevinu velmi pružnou a vysoce trvanlivou. S pomocí tohoto materiálu a truhlářů, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrobou nábytku, bude mít lůžko vysokou životnost a při správné péči se postelový rám bude dědit po generace. Masivní, široké nohy s nízkým předním čelem dodají celku mnohonásobně vyšší stabilitu a nádherný vzhled.

K vytvoření dokonalého designu ložnice doporučujeme k lůžku připojit další nábytek z kolekce Country New. Pokud máte menší prostor, zkuste jej opticky zvětšit pomocí zrcadla Country New, které umístíte na podlahu. Jako dekoraci přidejte keramické předměty v tmavších barvách, vlněné textilie a zelené květiny, které podpoří nadčasový rustikální styl.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Styl Rustikální nábytek
VNITŘNÍ ŠÍŘKA 180 cm
VNITŘNÍ DÉLKA 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 70 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 50 cm
Vnější šířka 193 cm
Vnější délka 218 cm
Lhůta pro provedení 14 dní
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3516
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha