Dřevěná postel rustikální

Více pohledů

Smrková postel Country New 27 / 160

20 090 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 160 cm
Výška 70 cm
Délka 200 cm
20 090 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková postel Country New 27 / 160

Nízká lůžka si získávají stále více a více zákazníků, kteří obdivují komfort a krásný design. Tento typ lůžka je velmi oblíbený u mladších osob, jenž touží mít ložnici či celou domácnost zařízenou v moderním stylu. Nejen že vám nízké postele mohou nabídnout nádherný vzhled ve všem prostoru, ale také mnoho výhod, které byste měli znát. Jako první výhodou je samozřejmě neutuchající a nestárnoucí krása, dále přírodní materiál z obnovitelných lesů, materiál vhodný pro alergiky a dlouhá životnost. Tudíž opravdu stojí za to investovat o pár stovek více a pořídit si sobě nebo vašim blízkým lůžko v té nejvyšší kvalitě. Investice to sice není velmi malá, ale po nějaké době se vám jistě mnohonásobně vrátí. Ať už ve formě zdraví či ušetřených peněz.

K výrobě tohoto lůžka bylo použité trvanlivé, masivní smrkové dřevo, které je lehce vybroušeno, aby se zvýraznila přírodní struktura materiálu. Před drobnými oděrkami a škrábanci je rám postele chráněn nádhernou šedou barvou v nevšedním tónu. Proč nevšední šedá? Protože tato barva byla dlouhé roky míchána, než se našel požadovaný tón, který by byl originální, a který by nepřekryl nádheru použitého dřeva. Lůžko vám bude dodáno v rozměru 160x200 centimetrů, jenž je vhodné pro páry. Vyspěte se dorůžova na nádherném a stylovém lůžku, které s vámi bude tak dlouho, jak jen si budete přát. A věřte, že si budete přát spát v našem smrkovém lůžku navždy.

Lůžko obklopené nábytkem z kolekce Country New bude vypadat dokonale a harmonicky uspořádané. Prohlédněte si naši nabídku nočních stolků nebo komod a jiného nábytku, které společně s lůžkem vytvoří ve vaši ložnici tradiční rustikální styl v duchu moderním designu. Jako dekoraci použijte krásné a velké zelené rostlinky, například lopatkovec a textílie v zemitých barvách.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Styl Rustikální nábytek
VNITŘNÍ ŠÍŘKA 160 cm
VNITŘNÍ DÉLKA 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 70 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 50 cm
Vnější šířka 173 cm
Vnější délka 218 cm
Lhůta pro provedení 2 - 6 týdnů
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3515
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha