Dřevěná rustikální postel

Více pohledů

Smrková postel Country New 27 / 140

15 890 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 140 cm
Výška 70 cm
Délka 200 cm
15 890 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková postel Country New 27 / 140

Ideální a nadčasové lůžko z kvalitních materiálů vhodné i pro alergiky do dětského pokoje? Ano, tak to jste tedy na správné adrese! Nabízíme vám lůžko Country New 140x200 centimetrů, které bude vhodné i pro alergiky do dětského pokoje nebo menších ložnic. Svým provedením je lůžko velmi nadčasové a nízké.

Lůžko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva, které bylo vyfrézované, aby ještě více vynikla krásná a přírodní struktura. Smrkové dřevo je samo o sobě velmi nádherné, a to především díky své krásné malbě zrna. Dalším nádherným detailem jsou masivní nohy postelového rámu a nízké přední čelo vysoké 70 centimetrů. Nejenže lůžko zajistí v dětském pokoji či ložnici nadčasový vzhled, ale především zajistí kvalitní a ničím nerušený spánek. Investování do tohoto kusu nábytku neochudíte ani sebe, ani svou peněženku. Lůžko je kvalitně propracované a jeho životnost je velmi vysoká.

Perfektní design vytvoříte přidáním dalších kusů nábytku z kolekce Country New. Například nočními stolky s dvěma zásuvkami či jednoduchou šatní skříní. Spojením tohoto nábytku dohromady vytvoříte jednoduchý a nadčasový rustikální styl, který nebude obdivován pouze ve venkovských domácnostech, ale i v městských bytech. Do městského bytu doporučujeme přidat krásné a jednoduché dekorace jako jsou šedé polštáře a zelené květiny. Do domácnosti, která je spíše venkovského typu, doporučujeme jako dekoraci umístit krásné vlněné textilie v zemitých barvách, železné lampy a tmavou keramiku. 

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Styl rustikální nábytek
Vnitřní šířka 140 cm
Vnitřní délka 200 cm
Výška čela u hlavy 70 cm
Výška čela u nohou 50 cm
Vnější šířka 153 cm
Vnější délka 218 cm
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3514
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha