Rustikální postel dřevěná

Více pohledů

Smrková postel Country New 26 / 180

25 790 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 180 cm
Výška 130 cm
Délka 200 cm
25 790 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková postel Country New 26 / 180

Jak vybrat správné lůžko? Toť otázka často známá. Nejlepší bude začít stanovením finanční částky, kterou můžete investovat. Je důležité ale vědět, že se vyplatí do kvalitního lůžka investovat větší část peněz a to z jednoho prostého důvodu: materiál je přírodní a životnost je velmi vysoká. Pokud koupíte lůžko velmi levné z lepenky či dýhy, bude životnost takové postele mnohem nižší. 

Proto jsme se rozhodli být lepší než naše levnější konkurence a připravili jsme pro vás lůžko prvotřídní kvality, ručně zhotovené a vyrobené pouze z přírodních materiálů. Na vyrobu lůžka bylo tedy použité masivní smrkové dřevo, které má velmi vysokou životnost a nádhernou přírodní strukturu. Našich klientů si ze srdce vážíme, proto dbáme na jejich bezpečí, pohodlí a zdraví. Aby byla podpořena životnost a stabilita lůžka, na jeho sestavení jsou použité robustní dřevěné trámy. Lůžko se svými rozměry 180x200 centimetrů je vhodné pro páry do prostornějších ložnic, ale i na chatu či chalupu. Vysoké čelo poskytne komfort při odpočinku a nádherný vzhled vyzdobí každou ložnici. Jako závěrečné ošetření byla použitá šedá barva, která ponechává krásný vzhled dřeva. Každý nábytek z této kolekce je jiný, protože příroda není totožná, tudíž bude i zrno dřeva rozdílné.

Tento kus nábytku lze kombinovat s jiným nábytkem z kolekce Country New, který vytvoří ve vaší domácnosti moderní, rustikální nebo industriální styl. Obklopte lůžko dalším nábytkem, například nočními stolky, krásnými železnými lampičkami a zelenými rostlinami.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Styl Rustikální nábytek
VNITŘNÍ ŠÍŘKA 180 cm
VNITŘNÍ DÉLKA 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 130 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 70 cm
Vnější šířka 193 cm
Vnější délka 218 cm
VÝŠKA OD ZEMĚ K BOČNICI 25 cm
Lhůta pro provedení 14 dní
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3512
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha