Rustykalne Łóżko Drewniane

Více pohledů

Smrková postel Country New 26 / 160

21 890 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 160 cm
Výška 130 cm
Délka 200 cm
Popis

Smrková postel Country New 26 / 160

Masivní dřevěné lůžko 160x200 centimetrů je vyrobeno pro ty nejnáročnější zákazníky. Splňuje veškeré předpoklady k pohodlnému užívání, jako je přírodní materiál, stabilnost, dlouhodobá životnost, esteticky dokonalý design a mnoho jiného. Každý člověk stráví přibližně třetinu svého života v posteli, proto by mělo být velmi důležité to, v jakém lůžku spíte. Nejideálnější lůžka jsou vždy ta z přírodních materiálů, nikoliv z lepenek, které obsahují chemické látky a životnost postele je mnohonásobně nižší. 

Nabízíme vám lůžko Country New pro páry nebo i pro jednotlivce, kteří milují dostatek místa při spánku. Celý postelový rám je vyrobený z kvalitních přírodních surovin, které podpoří pohodlný a zdraví spánek, bez zbytečných chemikálií, které vedou k rozvoji astma. Lůžka na Seart.cz jsou tedy vhodné a spolehlivé pro všechny věkové kategorie. Jak pro děti, tak i pro dospělé. Na výrobu tohoto robustního lůžka bylo použité smrkové dřevo, které si prošlo strukturačním procesem. Lůžko má tedy na svém povrchu mírné rýchy, které mnohonásobně s přírodní kresbou dřeva podpoří nádherný použitý materiál. Díky tomuto postupu a ruční výrobě, je každý kus nábytku jedinečný. Na ošetření byla použita šedá barva, která přidá zajímavý charakter celku.

Lůžko Country New je ideálním řešením pro moderní ložnice v tradičním, ale i rustikálním stylu. Je zbytečné do ložnice umísťovat velký počet dekorací. Postel se stane středem pozornosti, kterou stačí doplnit krásnou lampou nebo povlečením v zemitých - neutrálních barvách.  

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Styl rustikální nábytek
Vnitřní šířka 160 cm
Vnitřní délka 200 cm
Výška čela u hlavy 130 cm
Výška čela u nohou 70 cm
Vnější šířka 173 cm
Vnější délka 218 cm
Nika pod postelí 25 cm
Lhůta pro provedení 4 - 8 týdnů
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3511
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha