Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrková postel Country New 26 / 140

22 790 Kč
Kolekce: Country Stav produktu: v demontu

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 140 cm
Výška 130 cm
Délka 200 cm
22 790 Kč

Produkty z kolekce Country

Popis

Smrková postel Country New 26 / 140

Lůžko je jak již známo nejdůležitějším vybavením ložnice či dětského pokoje. Každý z nás nejdříve vybere pořádnou postel a poté rozhoduje, jaké další vybavení pro ložnici bude vhodné. Ovšem záleží na prostoru a prioritách spotřebitele. Ale každý z nás by měl myslet na to, že spánek je pro naše zdraví nejdůležitější. Pokud se člověk během noci častokrát budí, nebo je po probuzení celý rozlámaný, tělo si neodpočine a nenačerpá dostatek energie pro nový a mnohdy chaotický den. Na vině samozřejmě může být mnoho faktorů, které ovlivňují nekvalitní spánek. Jedním z takových důvodů může být nekvalitní lůžko či špatně zvolená matrace. Ať už hledáte nové lůžko ze zdravotního hlediska nebo chcete nové a kvalitní vybavení pro svou ložnici, jsme tu pro vás, abychom vám jej nabídli. Na zdraví našich zákazníků velmi dbáme, proto u nás najdete lůžka a ostatní nábytek zhotovený pouze z přírodních surovin a kvalitně propracovaný.

Lůžko Country New 26 v rozměrech 140x200 centimetrů je vyrobeno z masivního smrkového dřeva. Ke zhotovení celku bylo použito robustní dřevo prvotřídní kvality, které podpoří pohodlný a efektivní spánek. Díky přednímu a zadnímu čelu ze silných a masivních latí bude lůžko stabilní po dlouhá léta. Další výhodou vysokého čela je pohodlný odpočinek například u čtení knihy, při kterém se chcete pohodlně usadit a opřít se. K ochraně lůžka byla použita originální šedá barva v nevšedním tónu, která zvýrazní krásnou přírodní kresbu.

Přidejte k lůžku například komodu či zrcadlo z této kolekce Country New a mějte svoji ložnici zařízenou v nadčasovém rustikálním stylu. Lůžko je možné umístit i na chaty, kde zajistí krásné a poklidné prostředí.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Smrkové dřevo
Styl Rustikální nábytek
VNITŘNÍ ŠÍŘKA 140 cm
VNITŘNÍ DÉLKA 200 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 130 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 70 cm
Vnější šířka 153 cm
Vnější délka 218 cm
VÝŠKA OD ZEMĚ K BOČNICI 25 cm
Stav produktu v demontu
Záruka 2 roky
Místo určení Ložnice
ID PRODUKTU 3510
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    Jarda7825.11.2019

    Do teď jsem měl železnou postel a už mě vytáčelo to věčné vrzání. Tahle postel se ani nehne, prostě vše OK.

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha