Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Smrková komoda Jagna 2

12 590 Kč
Kolekce: Jagna Stav produktu: sestaven

Doprava zdarma
od 4000 Kč

Termín dodání:
14 - 16 týdnů
Šířka 52 cm
Výška 103 cm
Hloubka 38 cm

* Povinné pole

12 590 Kč

Produkty z kolekce Jagna

Popis

Smrková komoda Jagna 2

Pamatujete si na nábytek babiček či dokonce prababiček? Pokud ano, jistě víte, že tento nábytek byl vyrobený z kvalitního masivního dřeva, zhotovený pouhýma rukama a ošetřený nezávadným nátěrem. V dnešní době je nadlidský úkol najít alespoň trochu podobný kus nábytku, jako byl před mnoha a mnoha lety. Co byste řekli na to, že jste právě takový nábytek našli? Ne, není to pouhá a klamavá reklama, je to fakt, který stojí za to mít ve své domácnosti.

Komoda Jagna 2 je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které je ošetřeno ekologickým olejem. Olej jsme použili z toho důvodu, aby byl nábytek zdravotně bezpečný pro všechny, a aby vynikla jeho přírodní struktura.

Tato pětizásuvková komoda může zdobit váš interiér v jakékoliv místnosti. Ať už v jídelně, obývacím pokoji nebo v ložnici, kdekoliv vás napadne, dokážete s nábytkem z kolekce Jagna vytvořit okouzlující prostor, který nadchne každého člověka obdivujícího tento krásný a osobitý styl. Zásuvky jsou 38 centimetrů hluboké, vsunuté do velmi pevné konstrukce, tudíž bez obav můžete na vrchol uložit například proutěný koš s ovocem nebo dokonce těžký květináč s oblíbenou květinou a to beze strachu z možného převrhnutí.

Další informace

Materiál Smrkové dřevo
Šířka 52 cm
Hloubka 38 cm
Výška 103 cm
Místo určení Ložnice
Styl Rustikální nábytek
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 16947
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha