Dřevěná komoda

Více pohledů

Smrková komoda Industrial 1

30 690 Kč
Kolekce: Industrial Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 200 cm
Výška 90 cm
Hloubka 50 cm

Produkty z kolekce Industrial

Popis

Smrková komoda Industrial 1

Rozhodli jste se pustit značné množství vzdušnosti do vašeho domova tím, že místo robustních, vysokých skříní umístíte prostorné a nízké komody? K tomuto kroku, ale vyžadujete kvalitní nábytek, který je novinkou na špičce trendů a bude váš domov krášlit po mnoho let, aniž by se stal fádním? Jisto jistě i ten nejnáročnější zákazník bude spokojený s touto širokou komodou z nové kolekce Industrial.

Velmi prostorná komoda vyrobená pomocí prvotřídního smrkového dřeva, se pyšní svým jemným vzhledem, jednoduchostí a netradičním designem. K ošetření tohoto kusu nábytku jsme použili přírodní - ekologický olej v barvě medu, který je díky svému složení šetrný k vašemu zdraví.

Komoda Industrial 1 společně s dalšími dřevěnými kousky nábytku a kovovými akcenty vytvoří nadčasovou atmosféru v duchu s tradičním designem, inspirované průmyslovým stylem.

Doporučujeme komodu neumisťovat v zimním období do těsné blízkosti s radiátorem a do příliš vlhkých prostorů, jako je koupelna. Skříň byla vyrobena ze dřeva první jakosti, což znamená, že při správném zacházení není potřeba nábytku věnovat nějakou extra péči.

Další informace

Materiál Smrkové dřevo
Styl Industriální nábytek / loft
Šířka 200 cm
Hloubka 50 cm
Výška 90 cm
Místo určení Ložnice, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 10 - 12 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18443
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha