Skleněné posuvné dveře VOBI Transparentní

10 490 Kč
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 90 / 100
Výška 210
Délka

* Povinné pole

10 490 Kč
Popis

Skleněné posuvné dveře VOBI Transparentní

Netrapte se malými prostory, existují jednoduché interiérové triky s vybavením, které vám pomohou dodat více světla, a tím pádem váš prostor bude vizuálně větší. Například světlá malba na zdech, zrcadla v nichž při vstupu do místnosti vidíte vchodové dveře, nebo také krásné posuvné prosklené dveře, které budou průhledné a dodají dostatek přirozeného světla. Průhledné dveře Vobi budou dokonalým a funkčním doplňkem vašeho interiéru.

Umístit jej můžete kamkoliv, do kanceláře, ale klidně i ložnice, koupelny a obývacího pokoje. Pokud se vám dveře líbí, ale nevyhovují vám kvůli průhlednosti skla, zakoupit můžete posuvné dveře Vobi i s mléčným - neprůhledným sklem.

Čtyřimilimetry silné skleněné tabulky jsou vsazené do ocelového rámu, což zajistí bezpečnost při každodenní užívání. Společně s práškovým nátěrem a vysoce kvalitními laky budou dveře sloužit dlouhá léta bez poškození a viditelných škrábanců.

Rámovou konstrukci dveří lze nainstalovat na horní část dveří, ale i skrze dveře. Záleží na vás, jaký způsob preferujete, a jaký je pro vás vizuálně přijatelnější. 

Krásné dveře Vobi se přizpůsobí jakémukoli interiéru a modernímu stylu. Svým krásným vzhledem doplní industriální, minimalistické, ale i moderní rustikální interiéry.

Další informace

Materiál Kov, Sklo
Styl Industriální nábytek / loft
Šířka 90 / 100
Výška 210
Místo určení Kancelář, Ložnice, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 2 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18835
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha