rustikální posuvné dveře

Více pohledů

Skleněné posuvné dveře MODENA Mléčné

13 190 Kč
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 90 / 100
Výška 210
Délka
Popis

Skleněné posuvné dveře MODENA Mléčné

Minimalismus v interiéru není kýč ani nevkus. Naopak, je to moderní styl, který nás provází mnoho let a dalších mnoho let nás doprovázet bude. Správný interiérový styl, jenž pomáhá lidem udržet pořádek a mít vše hezky organizované. Mezi další obrovskou výhodu patří i kombinování s jakýmkoliv jiným stylem. A právě posuvné dveře Modena jsou toho důkazem.

Díky jednoduchému vzhledu a použitým materiálům, budou dveře vhodné do minimalistického interiéru obklopené jak dřevem, tak i dalším kovovým vybavením. Dveře mohou být kombinované s industriálním, ale i moderním či tradičním stylem.

Dveře jsou vyrobené pomocí dvou trvanlivých materiálů, jako je sklo a ocel. Čtyřmilimetrové sklo a pevná ocel zajistí každodenní používání bez problému. Společně s konečným nátěrem dveří - práškové barvy - budou dveře vhodné i do koupelny. To znamená, že odolají vlhku, ale také drobným oděrkám způsobeným každodenním používáním.

Dveře můžete namontovat pomocí pojezdové tyče skrze dveře nebo jej můžete upevnit na vrcholku rámu. 

Dveře modena jsou vyrobené pomocí mléčného skla, které zajistí soukromí, a vy je můžete použít i v koupelně nebo tam, kam by nemělo být vidět.

V naší kategorii lze najít posuvné dveře i s průhlednými skleněnými tabulkami. Průhlednost skla může zajistit více světla v prostoru, a tím pádem i opticky zvětšený prostor.

Další informace

Materiál Kov, Sklo
Styl Industriální nábytek / loft
Šířka 90 / 100
Výška 210
Místo určení Chodba, Jídelna, Kancelář, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 10 - 12 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18840
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha