Dřevěné taburety do chodeb a jídelen

 
 
1

DŘEVĚNÝ TABURET - KTERÝ VYBRAT?

Dřevěný taburet je kus nábytku, který může být v mnoha místnostech. Nejoblíbenější použití taburetu je v kuchyni, kde může být alternativou židlí a ušetřit tak spoustu místa. Dřevěný taburet je také užitečný v chodbě, kde může sloužit jako sedátko při přezouvání.  

BÍLÝ DŘEVĚNÝ TABURET DO LOŽNICE?

Bílý taburet se skvěle hodí ke stylovému toaletnímu stolku umístěného v ložnici. Taburety z naší nabídky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího masivního dřeva. Vyznačují se tím, že jsou trvanlivé a pevné a zároveň velmi estetické. Naše nabídka zahrnuje dřevěné taburety v různých stylech. Například masivní taburety na širokých nohách v rustikálním stylu. Jejich masivní sedadlo a nohy z pevného dřeva dodávají taburetům charakteristický rustikální vzhled.

DŘEVĚNÝ TABURET - TYP PROVEDENÍ

Milovníci jemnějšího stylu najdou v naší nabídce bílé taburety a dřevěné taburety ve francouzském stylu, které se krásně hodí k toaletním stolkům v ložnici. Milovníci nadčasové klasiky si mohou vybrat klasické a jednoduché dřevěné taburety. Vyřezávané taburety dokonale zapadnou do horských a venkovských kuchyní. Nabízíme dřevěné taburety s různými druhy povrchových úprav: olejované, voskované a lakované povrchy v různých barvách. Máme také taburety z různých druhů dřeva - borovice, buku nebo smrku.