Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Rošt FLEX 100x200 cm, motor

6 793 Kč

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 100 cm
Výška  6 cm
Délka 200 cm
Popis

Rošt Mabo FLEX 100x200 cm s motorem

Velice kvalitní, polohovací rošt FLEX s elektrickým nastavováním polohy hlavy a nohou, pomocí dálkového ovladače.  Mimo jiné, se tento rošt vynačuje především svojí stabilitou, odolností a vysokou nosností - 130 kg. Rošt FLEX disponuje 28 kusy březových lamel, které jsou zasazeny do kvalitních kaučukových pouzder.

Lze také nastavit tuhost roštu, a to díky zdvojeným lamelám a posuvným kaučukovým objímkám. Rošt dále disponuje středovým zpevňujícím popruhem, který zajišťuje lepší roznášení hmotnosti. Celková výška roštu je 6 cm, proto rošt FLEX doporučujeme především pro matrace do 19 cm. Díky tomuto kvalitnímu roštu, si užijete chvíle maximálního pohodlí a hlubokého spánku.

Jak již bylo zmíněno, rošt disponuje funkcí nastavování polohy, a to pomocí duálního motoru. Díky použití duálního motoru je polohování nohou a hlavy nezávislé na sobě. Funkce je naprosto bezpečná. Díky dálkovému ovladači je polohování roštu naprosto snadné a rychlé. Rošt také disponuje záložním zdrojem na baterie a umožňuje vrátit rošt do základní polohy v případě výpadku elektrické energie.

Rošt FLEX nabízíme také v dalších provedení - pevný, HN, přední výklop, boční výklop, xxl a triple flex.

Další informace

Šířka 100 cm
Výška 6 cm
Délka 200 cm
Místo určení Ložnice
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18752
Dotaz k produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

* Povinné údaje


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha

-->