Matrace Tara 90x200 cm

Více pohledů

Matrace Tara 90x200 cm

9 700 Kč
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 90
Výška 20
Délka 200

  * Povinné pole

  9 700 Kč
  Popis

  Matrace Mabo Tara 90 x 200 cm

  Matrace nejvyšší třídy ze špičkových materiálů. Jádro matrace ze studené pěny gramáže 55 kg/ma viscoelastických pěn v ramenní a kyčelní zóně. Červený 3D úplet trvale provzdušňuje jádro matrace v místech největšího zatížení. Jádro matrace obsahuje rostlinný olej. Oboustranná, s tužší a měkčí stranou, velmi komfortní matrace. Dělitelný a pratelný potah. Vhodná na rošt s polohováním nebo na pevnou podložku.

  • výška 23 cm
  • HR studená pěna gramáže 55 kg/m3 s rostlinným olejem
  • 3D úplet
  • viscoelastická líná pěna
  • PUR pěna tvrzená gramáže 40 kg/m3

  Potah Silver - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, plošně prošitý 350 g PES rounem a spodní pleteninou lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60˚C.

  Potah One4allPotah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem bavlny, plošně prošitý 350 g PES rounem a spodní pleteninou lacoste. One4all je multifunkční potah jehož vlastnosti pomáhají vytvářet vhodné podmínky pro zdravé komfortní spaní. Antibakteriální, pohlcuje škodlivé UV záření, snižuje elektrostatický výboj. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60˚C.

  Potah Bambus-Antistress - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy. Plošně prošitý 350 g PES rounem a spodní pleteninou lacoste. Díky viskóze a výtažkům z bambusového vlákna má potah výborné absorpční vlastnosti a je velmi příjemný na omak. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60˚C.

  Další informace

  Výrobce Mabo
  Šířka 90
  Výška 20
  Délka 200
  Lhůta pro provedení 14 dní
  Záruka 2 roky
  ID PRODUKTU 18701
  Dotaz k produktu

  Napište nám

  * Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

  Přidat novou recenzi

  Jak hodnotíte tento produkt?

  Produkt

  Doručení

  Obsluha