Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Masivní postel Tennessee 4 160 x 200 cm

18 490 Kč
Kolekce: Tennessee

Doprava zdarma

Termín dodání:
2-3 týdnů
Šířka 160 cm
Výška 96 cm
Hloubka 200 cm
18 490 Kč

Produkty z kolekce Tennessee

Popis

Masivní postel Tennessee 4 160 x 200 cm

Poctivý kus nábytku, díky kterému spánek nabere nový rozměr. S lůžkem Tennessee a správně zvolenou matrací se vyspíte jako na obláčku.

Pro výrobu postele bylo zvolené borovicové dřevo. A to z toho důvodu, že je použitý materiál trvanlivý, pružný a navíc krásný. Nabízí bohaté letokruhy a krásnou přírodní barvu.

Borovicové desky použité pro výrobu lůžka jsou vyřezávané, aby představovaly jednotlivé úzké latě. Tento zvláštní efekt zajistí neobvyklý vzhled a zdůrazní kouzlo dřeva.

Postelový rám je pevný a trvanlivý. Společně se středovou deskou a širokými nohami bude rám stabilní a vizuálně lehký. Vysoké čelo bude příjemné k opření zad při čtení knihy.

Vysoké nohy, a tudíž vyvýšený rám působí efektivně a navíc usnadňuje pravidelný úklid. Horizontálně i vertikálně uspořádané dřevěné desky dodají celku hodnotu a zajímavý vzhled.

Zvolený šedý odstín barvy použitý k ošetření rámu, společně se strukturou a výraznými letokruhy, vypadá každý kus z kolekce Tennessee originálně. I přes charakteristický vzhled lůžka jej bude snadné umístit do různých interiérových stylů. Navíc může být zvýrazněno pomocí chladnějších a moderních barev, jako je šedá, tmavě modrá, bílá, černá, ale i měděná.

Dřevěná postel Tennessee 4 je sama o sobě výrazným doplňkem interiéru, který nepotřebuje velké množství dekorací. Pokud ji umístíte do moderního, boho, ale i do tradičního interiéru, který doplníte o krásné zelené rostliny, váš interiér bude sjednocený a nadčasový.

Kolekce Tennessee může nabídnout další vhodný nábytek k lůžku Tennessee 4.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Borové dřevo
Styl Boho nábytek, Skandinávský nábytek
Šířka 160 cm
Hloubka 200 cm
Výška 96 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 96 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 59 cm
Vnější šířka 172 cm
Vnější délka 217 cm
OSTATNÍ ROZMĚRY střední pás se dvěma nohami
Místo určení Ložnice
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18909
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha