Masivní postel Tennessee 1 160 x 200 cm

18 490 Kč
Kolekce: Tennessee
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 160 cm
Výška 96 cm
Hloubka 200 cm
18 490 Kč

Produkty z kolekce Tennessee

Popis

Masivní postel Tennessee 1 160 x 200 cm

Potřebujete nové lůžko, které bude trvanlivé - asi tak nějak, aby s vámi zestárnulo, aby bylo stabilní a šetrné jak k životnímu prostředí, tak především pro vaše zdraví? Dopřejte si lůžko Tennessee s rozměry 160 x 200 centimetrů. Svými rozměry potěší i manželské páry s malými ložnicemi. Ale také najde své místo v pokojích pro hosty.

Pohodlná a efektivní postel vás jistě zaujme svým neobvyklým provedením. Pro výrobu bylo použité masivní borovicové dřevo, které je vyřezávané, aby připomínalo jednotlivé úzké desky.

Společně s šedou barvou, která jemně pokrývá celé lůžko, přírodní strukturou a přírodní hnědou barvou, bude vzhled jedinečný, a přitom velmi přirozený. Dalším zkrášlujícím aspektem je vysoké čelo postele, které je složené z vertikálních a horizontálních vyřezávaných desek, jež jsou navíc vsazené do robustního rámu. Na druhou stranu pro stabilitu a pevnost byly určené robustní nohy a středová lať.

Barva lůžka je neobyčejná, přesto skvěle kombinovatelná s různými barvami i styly. Jelikož je postel vyrobená z masivu, doporučujeme i zbývající nábytek v ložnici vybrat masivní. Nejlépe však z kolekce Tennessee, aby byl prostor sjednocený. Dekorovat tento nábytek je jednoduché. Vyzkoušejte pouze zelené rostliny a proutěné koše. Tyto dva přírodní materiály jsou dřevu nejblíže, proto budou i dokonalé v objetí tohoto nábytku.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Borové dřevo
Styl Boho nábytek, Skandinávský nábytek
Šířka 160 cm
Hloubka 200 cm
Výška 96 cm
VÝŠKA ČELA U HLAVY 96 cm
VÝŠKA ČELA U NOHOU 60 cm
Vnější šířka 170 cm
Vnější délka 214 cm
OSTATNÍ ROZMĚRY 10 cm široký pásek na noze a opěrce hlavy; střední pás se dvěma nohami
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení 8-10 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18900
Dotaz k produktu

Více informací o produktu +420 466 566 960

Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha