Kolekce

Dřevěné truhly: borovice, dub

Komoda je kusem nábytku, který je potřebný v každé domácnosti a téměř v každém z jeho pokojů. Potřebujeme ji v ložnici, detském i obývacím pokoji, koupelne a dokonce i v předsíni. Díky různým kombinacím dvířek a zásuvek může komoda splňovat různé funkce. Rozumíme Vaším potřebám proto Vám nabízíme komody v různých stylech a z různých druhů dřeva: borovice, buk, dub, mahagon, akácie a eben. Naleznete u nás komody rustikální, klasické, moderní, koloniální i retro. Povrchy komod jsou ošetřeny ekologickými laky, vosky a oleji. Pro vyznavače "návratu do minulosti" nabízíme komody v rustikálním stylu i stylu retro, vyrobené speciální metodou tak, aby vypadaly jako z dob před lety. Pro fanoušky klasického stylu vyrábíme komody klasické, pro milovníky moderního stylu bydlení nabízíme jednoduché a masívní komody. Takové množství výrobků uspokojí ty nejnáročnější zákazníky.
 
 
Nabízíme široký sortiment komod, mimo jiné i komody pro děti včetně těch s přebalovacím pultem, skříňky do obýváku a do ložnice. Nejodolnější a nejkrásnější komody jsou vyrobeny ze dřeva, takže v naší nabídce najdete nábytek z borovicového dřeva, buku, dubu, dokonce i mahagónu.
2

Dřevěná komoda - prakticky a krásně

Dřevěné truhly dnes jsou nábytkem velice oceňovaným všemi a v každém domě najdeme alespoň jeden kus nábytku tohoto typu. Truhly přicházejí v mnoha různých verzích a modelech, jsou zde klasické šatny, moderní nábytek nebo speciálně stárlované rustikální truhly - to vše, aby každý mohl přizpůsobit tento jedinečný kus nábytku svým interiérem. Vedle nejoblíbenějšího nábytku pro ložnici a chodbu je dnes obývací pokoj a obývací pokoj pro dětský pokoj, ale ve skutečnosti je tento kus nábytku tak univerzální, že může být vložen do jakékoliv místnosti. Pokud se rozhodneme koupit módní bílé oblečení, stojí za to být hrudník z masivního dřeva - to bude nejkrásnější a pevnější, bude nám to sloužit po mnoho let. Jaké jsou výhody koberce? Určitě krásný vzhled, ale nadprůměrná praktičnost: zásuvková skříň je tvarovaný a velmi prostorný kus nábytku. Pomáhá udržovat byt v pořádku a usnadňuje skladování různých předmětů.

Zásuvková skříň - nábytek pro každý pokoj

V minulosti se šatny používaly hlavně v ložnici a na chodbě. Dnes je obývací pokoj pro ložnici stále velmi oblíbeným nábytkem z dřeva a šatník pro sál je často vybrán jako doplněk k šatníku nebo dokonce jako náhrada, ale obývací pokoj, komoda pro koupelnu nebo dokonce koberec pro kuchyň je také získává popularitu. Klasické šatny jsou vybaveny několika zásuvkami stejné velikosti. Modernizované modely zahrnují dvoudveřový komoda nebo čtyřdveřový komoda a dokonce i velké, rozšířené truhly se zásuvkami a dveřmi. Zásuvkové skříně mohou být vysoké nebo nízké, široké nebo úzké, a pro malé prostory můžete snadno najít vhodná zařízení, jako např. Zásuvková skříň s posuvnými dveřmi nebo rohový koberec. Novinkou na trhu je také vínová komoda, která umožňuje pohodlné skladování a účinné zobrazení likvoru. Truhly jsou stále více hostovány v dětských a mládežnických pokojích. Pro nejmenší děti je zpravidla vybrán skříň s výměnným stolem, toto řešení usnadňuje péči o dítě a šetří místo v malé místnosti nebo v rohu batoletu.

Který kabinet byste si měli vybrat?

Pokud jde o komora, volba na trhu je tak obrovská a pestrá, že se můžete ztratit, aniž byste věděli, co je nejlepší rozhodnout. Za prvé stojí za to, že zakoupený kus nábytku je dřevěná komoda. Dřevo je ušlechtilý materiál, nadčasový a krásně prezentovaný, navíc je to materiál odolný proti poškození, takže bude skvělý v případě intenzivně využívaného nábytku. Nejběžnějším výběrem je borovicová komoda nebo šatník ze smrkového dřeva, protože tyto druhy dřeva jsou nejoblíbenější a mají nejnižší cenu. Rozhodnutí o tom, ze dřeva by měl být nábytek vyroben, závisí na předpokládaném použití nábytku. Dubový koberec nebo zásuvková komora z bukového dřeva je pevný a tvrdý nábytek, materiál neumožňuje příliš sofistikované ošetření, takže pokud sní o skříňce s vyřezávanými čelními částmi, měli bychom se rozhlížet kolem smrkové komody. Mahagonový komoda je nesmírně elegantní a moderní nábytek, ale poměrně drahý, pokud hledáte něco neobvyklého, ale ne exotického, měli bychom se zajímat o hrudník ze dřeva z akátového dřeva nebo hrudi lipového dřeva. Jednotlivé druhy dřeva se liší svou odolností, tvrdostí a barvou. Tato poslední funkce je důležitá, jestliže chceme vložit do dřevěné barvy vnitřní dřevěnou barvu. Teplota barev dřeva by měla odpovídat barvě a stylu interiéru. Přirozené, klasické šatníky z dřeva jsou stále velmi populární, ale stále častěji se rozhodujeme pro bílé šatníky v různých stylech. U pokojů uspořádaných v retro stylu bude vhodná bělená komoda. Bílý šatník ve stylu moderního minimalismu je skvělou volbou pro skandinávské interiéry, jemnější v podobě bílého šatníku s dekoracemi bude nádherný interiér ve stylu provensálských. Rovněž stále populárnější průmyslový styl najde něco pro každého: ideální volbou je kadeřník z recyklovaného dřeva nebo kus nábytku, který kombinuje dřevo s kovovou povrchovou úpravou. Stárná zásuvková skříň může mít mnoho tváří, takže se hodí do rustikální ložnice, stejně jako vinobraní obývací pokoj. Pokud si vybereme komoda s pytli, získáme kus nábytku, který připomíná starožitnost. Při výběru šatníku pro kuchyňské nebo koupelnové zásuvky věnujte pozornost tomu, zda bylo dřevo správně impregnováno: v těchto místnostech bude obkladačka obzvláště vystavena vysoké vlhkosti a teplotní variabilitě.

Dřevěná komoda je určitě kus nábytku, který stojí za to mít v bytě. Není to jen reakce na současné trendy v interiérovém designu. Je to také způsob pro pohodlné a funkční domácí zařízení.