Dębowy panel wiszący

Více pohledů

Dubová závěsná vitrína Grande 1

19 690 Kč
Kolekce: Grande Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 43 cm
Výška 169 cm
Hloubka 33 cm
19 690 Kč
Popis

Dubová závěsná vitrína Grande 1

Tento nádherný kus nábytku byl vyrobený pro ty, kteří nechtějí ve svém domově nekvalitní nábytek, který se po pár letech užívání musí vyměnit. Závěsný sloup Grande 1 byl vyrobený tak, aby i po desetiletí plnil svou estetickou a praktickou funkci. Ano, to opravdu není nemožné. Je to díky použitému dubovému dřevu, ze kterého byl sloup vyrobený. Tento materiál je velmi pozoruhodný, odolný a pokud se spojí se sílami šikovných truhlářů, kteří mají mnohaleté zkušenosti, vznikne nádherný a kvalitní nábytek se srdcem i duší. Abychom podpořili životnost a vzhled nábytku, ošetřili jsme jej přírodní olejem, který nádherné dřevo nepřekrývá, ale naopak jej rozjasní.

Tato úzká skříň je určena k zavěšení na zeď, díky čemuž se stává elegantní a esteticky dokonalá. Úzké závěsné sloupy jsou ideálním nábytkem pro malé obývací pokoje. Díky tomu, že sloupy nestojí na zemi, ušetříte podlahový prostor například pro Tv skříňku.

Dalším velmi krásným detailem jsou volné místa mezi jednotlivými úložnými prostory, které jsou po stranách i na přední straně zasklené. Zadní část proskleného prostoru je vyrobena z pískovaného dřeva, která je další chloubou celku.

Pro otevírání dvířek byl použitý moderní systém, který je nenápadný, ale plně funkční. Stačí pouze zatlačit na tmavé čtverce a skříňky se otevřou.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl moderní nábytek
Šířka 43 cm
Hloubka 33 cm
Výška 169 cm
Místo určení Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18547
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha