Drewniana witryna

Více pohledů

Dubová vitrína Grande 2

24 490 Kč
Kolekce: Grande Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 63 cm
Výška 209 cm
Hloubka 43.5 cm
24 490 Kč
Popis

Dubová vitrína Grande 2

Další zajímavý kus nábytku, který tvoří koleci Grande, je vitrína Grande 2, která pohladí srdce každého milovníka nádherného designu a ekologie. Na výrobu tohoto krásného kusu nábytku bylo použito dubové dřevo vysoké kvality, které obsahuje přírodní praskliny. Praskliny neznamenají vadu dřeva, ale nádhernou přírodní strukturu, díky které je vitrína vyjímečná. Každá skulinka dřeva je ošetřena přírodním olejem, který chrání celý kus a zvýrazňuje přírodní barvu.

Tak jako většina nábytku z kolekce Grande, má i tato dubová vitrína Grande 2 pískované zadní části u polic. Díky tomuto procesu získává nábytek jedinečný vzhled, který pod září osvětlení strhne všechny oči na sebe. Pro dokonale dokončený vzhled byly po bocích poliček použity skleněné tabulky, které zjemní vzhled celého kusu nábytku.

Kde bude tedy tato vitrína vypadat nejlépe? Tam, kde sami uznáte za vhodné. Vitrína nemusí být umístěna pouze v obývacím pokoji, ale také může zdobit vaši jídelnu. Světlá barva v jídelním prostoru s přírodním materiálem, dodá jídelně harmonický pocit, který si každý z vás jistojistě zaslouží.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl moderní nábytek
Šířka 63 cm
Hloubka 43.5 cm
Výška 209 cm
Místo určení Jídelna, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18538
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha