Dubová postel Stelo 160 x 200 cm

26 890 Kč
Kolekce: Stelo
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 140
Výška
Délka 200
26 890 Kč

Produkty z kolekce Stelo

Popis

Dubová postel Stelo 160 x 200 cm

Krásná čalouněná postel, která se může stát vašim ideálním ohniskem pro vaši ložnici. Postel Stelo doplní styl a její jednoduchý design zaujme každého. Mějte v paměti, že ne televize, ani luxusní křeslo, ale pořádná postel je nejdůležitějším nábytkem domácnosti. Proto nebuďte skromní a dopřejte si lůžko za přijatelnou cenu s luxusním vzhledem, na kterém si dokonale odpočinete.

Postel je vhodná pro mladé, ale i starší lidi a to z důvodu ideální výšky rámu s matrací.

Lůžko má jednoduchý design a rovné linie, pro jejichž výrobu byly použité tři materiály. Těmi jsou ocel, dubové dřevo a kůže. Tato kombinace materiálů je považována za nejoblíbenější a nejvytrvalejší, jak v módních trendech, tak i ve zkoušce času. Silné nohy lůžka z černé oceli jsou tvarované do tvaru obdélníku, což zaručuje stabilitu a celek tak vypadá zajímavější. Pohodlné čelo postele je čalouněné černou kůží, ideální k odpočinku při čtení knihy či relaxace.

Poctivě opracovaný rám postele je vyrobený z masivního dubového dřeva, ošetřený přírodním olejovým nátěrem v barvě medu. Olejové ošetření dřeva je nejvhodnějším způsobem, jak zabránit praskání dřeva a lehkému oděru. Navíc je tento olej nezávadný pro zdraví uživatele a k životnímu prostředí. Celý rám je na dotek jemný s broušenými hranami, které zabrání možnému úrazu. Čelo je potažené 70% přírodní kůží a zbývajících 30% tvoří vrstva polyesteru.

Další informace

Výrobce SEART furniture
Materiál Bukové dřevo, Kov, Kozí kůže
Styl moderní nábytek, průmyslového nábytku / podkroví
Šířka 140
Délka 200
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
ID PRODUKTU 18811
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha