Masivní dubová postel

Více pohledů

Dubová postel Dream Bedroom / Laura 200 x 200

27 290 Kč
Kolekce: Dream Bedroom Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 200 cm
Výška 85 cm
Délka 200 cm

* Povinné pole

27 290 Kč

Produkty z kolekce Dream Bedroom

Popis

DUBOVÁ POSTEL DREAM BEDROOM / LAURA 200 X 200

V současném světě plném spěchu a stresu chce každý z nás někdy chvíli klidu. Jedním z míst, kde odpočívat, je naše postel. Je nesmírně důležité, aby postel byla skutečným místem odpočinku. Někteří vyžadují jednoduchost a minimalismus, a jiní bohatý design s romantickými prvky. Jsou lidé, kteří se vydávají na cestu, kterou nám nabízí nejnovější technologie, nebo ti, kteří se rádi obklopují přírodou. Je možné spojit modernitu s ekologií? Naší odpovědí je kolekce nábytku Dream Bedroom.

Dubová postel Dream  Bedroom má čelo v podobě dvou desek. Kvalitní dubové dřevo má krásnou, viditelnou dřevěnou strukturu. Praskliny, trhliny, nekonzistentní barvy, to je přirozená specifičnost výrobku a důkaz pravosti materiálu. Díky zachování a zvýraznění vlastností surového dřeva je každý prvek kolekce jedinečný. Masivní nohy o tloušťce 10,5 cm činí nábytek stabilním a trvanlivým. Výška lůžka je nastavitelná. Díky šířce 200 cm se na posteli vyspí nejen dva dospělí, ale s nimi i děti. Můžete si objednat šuplík na kolečkách, který lze namontovat na obě strany lůžka. Pod postelí můžete mít dva šuplíky. 

Nábytek lze objednat ve dvou variantách: natural nebo bílá. Pokud máte rádi poklady přírody, ekologii, útulnou atmosféru idylického, rustikálního interiéru v moderní verzi, doporučujeme divoký přírodní dub. Povrch nábytku je chráněn olejem LIVOS, který je znám jako světový lídr mezi výrobci produktů pro péči o dřevo. 

Dubový nábytek je velmi trvanlivý, funkční a krásný.Dub má vysokou odolnost vůči oděru, nepříznivým slunečním paprskům a vlhkosti. Přírodní dřevo činí interiér útulnějším a teplejším.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl klasický nábytek, moderní nábytek, Skandinávský nábytek
Výška 85 cm
Vnitřní šířka 200 cm
Vnitřní délka 200 cm
Výška čela u hlavy 85 cm
Výška čela u nohou 40 cm
Vnější šířka 221 cm
Vnější délka 221 cm
Nika pod postelí 23 cm
Ostatní rozměry Tloušťka desky: 10,5 cm.
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení 6 - 8 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu v demontu
ID PRODUKTU 17851
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha