Stylová dubová postel

Více pohledů

Dubová postel Dream Bedroom / Laura 140 x 200

28 790 Kč
Kolekce: Dream Bedroom Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 140 cm
Výška 85 cm
Délka 200 cm

* Povinné pole

28 790 Kč

Produkty z kolekce Dream Bedroom

Popis

Dubová postel Dream Bedroom / Laura 140 X 200

V současném světě plném spěchu a stresu chce každý z nás někdy chvíli klidu. Jedním z míst, kde odpočívat, je naše postel. Je nesmírně důležité, aby postel byla skutečným místem odpočinku. Někteří vyžadují jednoduchost a minimalismus, a jiní bohatý design s romantickými prvky. Jsou lidé, kteří se vydávají na cestu, kterou nám nabízí nejnovější technologie, nebo ti, kteří se rádi obklopují přírodou. Je možné spojit modernitu s ekologií? Naší odpovědí je kolekce nábytku Dream Bedroom.

Dubová postel Dream  Bedroom má čelo v podobě dvou desek. Dubové dřevo má krásnou, viditelnou dřevěnou strukturu. Praskliny, trhliny, nekonzistentní barvy, to je přirozená specifičnost výrobku a důkaz pravosti materiálu. Díky zachování a zvýraznění vlastností surového dřeva je každý prvek kolekce jedinečný. Masivní nohy o tloušťce 10,5 cm činí nábytek stabilním a trvanlivým. Výška lůžka je nastavitelná. Můžete si objednat šuplík na kolečkách, který lze namontovat na obě strany lůžka. Pod postelí můžete mít dva šuplíky.

Nábytek lze objednat ve dvou variantách: natural nebo bílá. Pokud máte rádi poklady přírody, ekologii, útulnou atmosféru idylického, rustikálního interiéru v moderní verzi, doporučujeme divoký přírodní dub. Povrch nábytku je chráněn olejem LIVOS, který je znám jako světový lídr mezi výrobci produktů pro péči o dřevo. Dubový nábytek je velmi trvanlivý, funkční a krásný. Dub má vysokou odolnost vůči oděru, nepříznivým slunečním paprskům a vlhkosti. A to že přírodní dřevo činí interiér útulnějším a teplejším Vám nemusíme ani mluvit.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl klasický nábytek, moderní nábytek, Skandinávský nábytek
Výška 85 cm
Vnitřní šířka 140 cm
Vnitřní délka 200 cm
Výška čela u hlavy 85 cm
Výška čela u nohou 40 cm
Vnější šířka 161
Vnější délka 221 cm
Nika pod postelí 23 cm
Ostatní rozměry Tloušťka desky 10,5 cm
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení 6 - 8 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu v demontu
ID PRODUKTU 17848
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha