Krásná masivní dubová postel

Více pohledů

Dubová postel Dream Bedroom / Greta 200 x 200

35 890 Kč
Kolekce: Dream Bedroom Stav produktu: v demontu
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 200 cm
Výška 85 cm
Délka 200 cm

* Povinné pole

35 890 Kč

Produkty z kolekce Dream Bedroom

Popis

Dubová postel Dream Bedroom / Greta 200 X 200

V současném světě plném spěchu a stresu chce každý z nás někdy chvíli klidu. Jedním z míst, kde odpočívat, je naše postel. Je nesmírně důležité, aby postel byla skutečným místem odpočinku. Někteří vyžadují jednoduchost a minimalismus, a jiní bohatý design s romantickými prvky. Jsou lidé, kteří se vydávají na cestu, kterou nám nabízí nejnovější technologie, nebo ti, kteří se rádi obklopují přírodou. Je možné spojit modernitu s ekologií? Naší odpovědí je kolekce nábytku Dream Bedroom.

Dubová postel  Dream  Bedroom má čelo v podobě dvou desek. Kvalitní dubové dřevo má krásnou, viditelnou dřevěnou strukturu. Praskliny, trhliny, nekonzistentní barvy, to je přirozená specifičnost výrobku a důkaz pravosti materiálu. Díky zachování a zvýraznění vlastností surového dřeva je každý prvek kolekce jedinečný. Masivní nohy o tloušťce 10,5 cm činí nábytek stabilním a trvanlivým. Výška lůžka je nastavitelná. Díky šířce 200 cm se na posteli vyspí nejen dva dospělí, ale s nimi i děti.

Můžete si objednat šuplík na kolečkách, který lze namontovat na obě strany lůžka. Pod postelí můžete mít dva šuplíky. Pro pohodlné použití byly použity pojezdy pro šuplíky renomované značky BLUM, která kombinuje inovace a moderní design. Pojezdy tak poskytují hladký pohyb šuplíku, který se jemně pohybuje. To zaručuje jejich účinnost po mnoho let, bez ohledu na hmotnost. Nábytek lze objednat ve dvou variantách: natural nebo bílá. Pokud máte rádi poklady přírody, ekologii, útulnou atmosféru idylického, rustikálního interiéru v moderní verzi, doporučujeme divoký přírodní dub.

Povrchy nábytku jsou ošetřeny olejem LIVOS, který je světovým lídrem mezi výrobci produktů pro péči o dřevo a používá se pouze na přírodní materiály.  Dubový nábytek je velmi trvanlivý, funkční a krásný. Dub má vysokou odolnost vůči oděru, nepříznivým slunečním paprskům a vlhkosti. 

 

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl klasický nábytek, moderní nábytek, Skandinávský nábytek
Výška 85 cm
Vnitřní šířka 200 cm
Vnitřní délka 200 cm
Výška čela u hlavy 85 cm
Výška čela u nohou 40 cm
Vnější šířka 221 cm
Vnější délka 221 cm
Nika pod postelí 23 cm
Ostatní rozměry Tloušťka desky: 10,5 cm ; Bok: 17 cm
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení 6 - 8 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu v demontu
ID PRODUKTU 17859
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha