Drewniana komoda

Více pohledů

Dubová komoda Natural 1

31 690 Kč
Kolekce: Natural Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 106 cm
Výška 132 cm
Hloubka 43 cm
31 690 Kč
Popis

Dubová komoda Natural 1

Chybí vašemu obývacímu pokoji či ložnici nějaký šmrnc a zároveň byste potřebovali, aby vám zmizelo několik věcí, které nechcete mít stále na očích? Zkuste to tedy s naší komodou Natural 1, která splní veškeré vaše požadavky. Díky dokonalému zpracování a použití kvalitních materiálů stojí komoda Natural 1 na stupínku vítězů mezi luxusním dubovým nábytkem. Tato masivní komoda má krásné rovné linie, které lahodí například minimalistickému stylu. Pro dokonalý jednotný vzhled doporučujeme komodu Natural kombinovat dalším nábytkem z kolekce Natural.

Na výrobu komody bylo použito divoké dubové dřevo. Ano, čtete správně. Svůj název divoké dřevo získalo díky jeho nádherné struktuře a výrazné přírodní kresbě. Celá komoda je pokryta přírodním olejem, který ještě více zdůrazní přirozenou barvu dřeva a zároveň chrání celek před škrábanci a oděrkami.

Za povšimnutí stojí krásná pískovaná deska, která je umístěna nad dvířkami komody. Pro její zvýraznění doporučujeme dodatečně zakoupit osvětlení, které celé komodě dodá krásný a jemný vzhled.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl moderní nábytek
Šířka 106 cm
Hloubka 43 cm
Výška 132 cm
Místo určení Jídelna, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18551
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha