Drewniana komoda

Více pohledů

Dubová komoda Grande 6

30 790 Kč
Kolekce: Grande Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 170 cm
Výška 80 cm
Hloubka 43.5 cm
30 790 Kč
Popis

Dubová komoda Grande 6

Tato nádherná široká komoda Grande 6 je navržena v moderním stylu a jistě zaujme nejen příznivce nadčasového designu, ale i ty, kteří si potrpí na řádnou kvalitu. Elegantní zpracování, kombinace dřeva se skleněnou policí, dodávají komodě vzdušnost a lehký, čistý vzhled. Ale nejen to. Kromě nádherného vzhledu vás komoda také překvapí i po své praktické a funkční stránce. Její prostorné, úložné skříňky byly rozděleny pomocí otevřeného prostoru, který v sobě ukrývá skleněnou polici. Zadní část volného prostoru s policí je pískovaná, což dodává celku originální vzhled. Jestliže si přejete originalitu ještě více podpořit, doporučujeme dodatečně zakoupit osvětlení, které se umísťuje nad pískovanou zadní část komody.

Na výrobu prostorné komody Grande 6 bylo vybráno kvalitní dubové dřevo, které je velmi oblíbené pro svoji dlouhotrvající životnost a přírodní, strukturovaný vzhled. Vybraný materiál byl posléze ošetřen přírodním olejem, který chrání dřevo a podporuje ještě více nádhernou a přirozenou barvu dubu.

Komoda Grande 6 je všestranným kusem nábytku, jenž je možné umístit do obývacího pokoje, jídelny i ložnice. Prohlédněte si i náš další nábytek z kolekce Grande, který bude dokonale ladit s komodou Grande 6. Už víte, jaká je hlavní výhoda tohoto nábytku? Je to originální design, ekologie, kvalitní použité materiály a dlouhotrvající životnost.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl moderní nábytek
Šířka 170 cm
Hloubka 43.5 cm
Výška 80 cm
Místo určení Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18545
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha