Dębowa komoda

Více pohledů

Dubová komoda Grande 5

21 390 Kč
Kolekce: Grande Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 63 cm
Výška 144.5 cm
Hloubka 43.5 cm
Popis

Dubová komoda Grande 5

Elegantní a geometricky vyvážená komoda Grande 5, nadchne každého, kdo preferuje jednoduchý vzhled a prvotřídní kvalitu. Svůj zajímavý a elegantní vzhled si komoda zasloužila díky dubovému dřevu, které bylo na jejíž výrobu použité. Dubové dřevo je samo o sobě krásné a pokud se pomocí tohoto materiálu vytvoří kus nábytku, vznikne z toho nádherná kombinace přírody a funkčnosti. Celý kus nábytku je ošetřený pomocí přírodního oleje, který chrání dřevo a ještě více zvýrazní jeho nádherný odstín.

Design komody je nadčasový a zároveň velmi jednoduchý. Jak jste si již všimli, dvířka komody nejsou vybavená žádnými úchyty. Pro nábytek z kolekce Grande byl použitý moderní otevírací systém, který je vložen do tmavších čtverců na dvířkách. Ty stačí pouze stlačit a dvířka se otevřou.

Pořiďte si jednu z našich originálních komod a mějte veškeré své věci uspořádané. Rozhodli jste se komodu umístit do obývacího pokoje? Potom tedy doporučujeme komodu Grande 5 kombinovat s ostatními komodami různých velikostí a Tv skříňkou, která bude dokonale ladit s ostatním nábytkem.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl moderní nábytek
Šířka 63 cm
Hloubka 43.5 cm
Výška 144.5 cm
Místo určení Ložnice, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18543
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha