Drewniana komoda

Více pohledů

Dubová komoda Grande 2

31 990 Kč
Kolekce: Grande Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 103 cm
Výška 144.5 cm
Hloubka 43.5 cm
31 990 Kč
Popis

Dubová komoda Grande 2

Nádherná a elegantní komoda vyrobená s láskou a procítěním, se může pyšnit svými krásnými geometrickými křivkami, vysokou kvalitou a zajímavými detaily. Na její výrobu bylo použito kvalitní dubové dřevo, které je jako stvořené pro design tohoto typu nábytku. Vyniká svou nádhernou strukturou a krásnou barvou, jenž zdůrazní jedinečné rysy celku. Na závěrečné ošetření byl použit přírodní olej, který materiál nemaskuje, ale naopak jej chrání a zvýrazní jeho jasný a přírodní efekt.

Design komody se může jevit jako velmi jednoduchý, ale díky jejím detailům stojí za to zpozornět. Zvláště pozoruhodná je zadní stěna u police, která díky pískování vytváří ostrou strukturu dřeva. Pro zjemnění celku byly použité skleněné tabulky, které jsou uložené po stranách polic. Pro zvýraznění efektu doporučujeme dodatečně zakoupit vnitřní osvětlení.

Na nábytek byl použitý moderní otevírací systém, jenž je uložený v tmavších čtvercích na komodě. Jednoduše čtverce stlačte a komoda se otevře.

Komoda je nádherný a nadčasový nábytek, který byl vyroben pro jídelnu, ložnici nebo obývací pokoj. S tímto nábytkem z kolekce Grande vytvoříte nádherné domácí prostředí, které vás potěší svojí funkčností, originalitou a moderním designem.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl moderní nábytek
Šířka 103 cm
Hloubka 43.5 cm
Výška 144.5 cm
Místo určení Ložnice, Obývací pokoj
Lhůta pro provedení 4 - 6 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 18540
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole

Recenzje

  1. Produkt
    Doručení
    Obsluha

    MArie18.06.2019

    Komoda je super, původně jsme mysleli, že se spokojime do obejváku s něčím levnějším (děti), ale pak jsme si s manželem řekli, že zkusíme něco jineho než třeba lamino...A musim říct, že super...i přesto, že jsem se teda musela naučit o masivní nábytek starat, běžné přípravky jsem se bála, tak slavímé před návštěvou úspěch :) Děkujeme

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha