Široká dubová komoda do ložnice

Více pohledů

Dubová komoda Dream Bedroom

30 690 Kč
Kolekce: Dream Bedroom Stav produktu: sestaven
Doprava zdarma

Na všechny objednávky

Šířka 155 cm
Výška 80 cm
Hloubka 45 cm

* Povinné pole

30 690 Kč

Produkty z kolekce Dream Bedroom

Popis

Dubová komoda Dream Bedroom

Široká komoda z dubového dřeva řady Dream bedroom je ukázkou moderního stylu. Najdeme zde minimalismus, který se projevuje jednoduchou konstrukcí. Pro dostatek úložného prostoru je komoda vybavena třemi prostornými šuplíky umístěnými v horní části komody a třemi dvojicemi dveří, za nimiž je velká a malá police. Skříň zaplní volný prostor v ložnici. Dubová komoda může být využita jako prádelník. Tato praktická a působivá dubová komoda jistě osloví milovníky pořádku a harmonie.

Všechny produkty řady Dream Bedroom jsou vyrobeny z masivního dubu. Vlastnosti dubu jsou masivita, těžkost, pevnost a tím vysoká odolnost proti opotřebení. Pro pohodlné použití byly použity pojezdy pro šuplíky renomované značky BLUM, která kombinuje inovace a moderní design. Pojezdy tak poskytují hladký pohyb šuplíku, který se jemně pohybuje. To zaručuje jejich účinnost po mnoho let, bez ohledu na hmotnost. Dubové dřevo má krásnou, viditelnou dřevěnou strukturu. Praskliny, trhliny, to je přirozená specifičnost výrobku a důkaz pravosti materiálu. Nábytek je masivní, což ho činí stabilním a trvanlivým.

Nábytek lze objednat ve dvou variantách: natural nebo bílá. Pokud máte rádi poklady přírody, ekologii, útulnou atmosféru idylického, rustikálního interiéru v moderní verzi, doporučujeme divoký přírodní dub. Povrchy nábytku jsou ošetřeny olejem LIVOS, který je světovým lídrem mezi výrobci produktů pro péči o dřevo a používá se pouze na přírodní materiály.

Doporučujeme další produkty z kolekce Dream Bedroom.

Další informace

Výrobce Seart Group
Materiál Dubové dřevo
Styl klasický nábytek, moderní nábytek, Skandinávský nábytek
Šířka 155 cm
Hloubka 45 cm
Výška 80 cm
Místo určení Ložnice
Lhůta pro provedení 6 - 8 týdnů
Záruka 2 roky
Stav produktu sestaven
ID PRODUKTU 17854
Dotaz k produktu

Napište nám

* Povinné pole


Další produkty z této kategorie

  1. Napište první recenzi tohoto produktu

Přidat novou recenzi

Jak hodnotíte tento produkt?

Produkt

Doručení

Obsluha