Menu
INFOLINKA: +420 466 566 960

Váš košík je prázdný.

Dřevěné a kovové obrazy

Čím zaujmou dřevěné a kovové obrazy?

Rozhodně vás na první pohled pohltí jejich jedinečný prostorový efekt. Různě vysoké i tvarové dřevěné prvky vycházející “z plátna” jsou něco, čeho si jednoduše všimne i takový host, kterého běžné obrazy a dekorace nechávají chladným. Unikátnost 3D dřevěných a kovových obrazů najdete i v citlivě zvolené barevnosti. Doplňující se barvy a vytvářená spektra k sobě ladí a v interiéru působí v protipólu ke své tvarové divokosti jako velice klidný a jemný prvek. Vyberte si z dřevěných a kovových obrazů svého favorita.

Podle čeho vybrat dřevěný nebo kovový obraz do interiéru?

Jak jsme se již při popisu dřevěných obrazů zmínili, barevnost tvoří velkou část nálady, kterou s sebou do vašeho interiéru přinese. Záleží tedy podle toho, zda chcete aby nová unikátní dekorace v prostoru vynikala nebo ho spíše doplnila. Dřevěné a kovové obrazy u nás najdete od výrazných zlatých tónů až po jemné přírodní tóny béžové. Na výběru vhodného obrazu také může mít svůj podíl velikost – pokud už víte, na kterou stěnu dřevěný či kovový obraz umístíte, přeměřte si dostatečně prostor a raději nechte pár centimetrů volných, aby se nestalo, že výrazný 3D obraz “zapadne” v dalších dekoracích.

Vydrží trend dřevěných a kovových obrazů na věky?

Ano. Tak unikátní kus umění a interiérové dekorace totiž nepodléhá módním vlnám a trendům. Pokud se jednou rozhodnete pro 3D kovový nebo dřevěný obraz v těch správných barevných odstínech, věříme, že se ve vaší domácnosti bude vyjímat opravdu dlouho.

 

 
 
Spojení dřeva a kovu – designové 3D obrazy Meta popisek: Neokoukaná umělecká díla, která se hodí do moderních, industriálních i výrazně minimalistických domácností.
1

Dřevěné a kovové 3D obrazy

Jedinečné dekorace do interiéru, to jsou naše 3D dřevěné a kovové obrazy. Objevte nové možnosti a vyberte si originál. Každý obraz je ručně vyráběný a tím pádem i naprosto unikátní. Trojrozměrnost obrazu je tvořena především dřevěnými tvary a ohýbáním prvků v nejrůznějších velikostech a úhlech. Při pohledu na kovové obrazy vás pohltí ohýbaná a detailně propracovaná ocel, která doplněna o pečlivě vybrané barvy přenáší obraz i do vašeho prostoru. 

Vytvořte si doma vlastní galerii a vyberte si pouze takové obrazy nebo sošky, které ve vás vyvolávají to nejlepší – radost, milé vzpomínky i hřejivý pocit domova. Ať už je to tématem nebo třeba barevnou paletou, která vás okamžitě přenese na dovolenou či za blízkými. 

Recyklované materiály – originální myšlenka 

3D obrazy se vám budou líbit hned ze 2 důvodů. Tím prvním je samozřejmě jejich neotřelá estetika a barevné kombinace. Tím druhým je ale využívání recyklovaných materiálů. Na tyto dřevěné a kovové obrazy využíváme dřevo a kov, který nepoužijeme při výrobě nábytku z masivu či kovaných částí. Jedná se tak o téměř 100% využití vzácných přírodních materiálů, což si jako výrobci můžeme dovolit ohlídat. 

Při pohledu na tyto originální obrazy vás tedy může těšit nejen pohled na toto ručně vyráběné dílo, ale také i vědomí péče o naši planetu.  

Je dřevěný obraz vhodným dárkem? 

Chcete obdarovaného opravdu překvapit a potěšit? Pak se podívejte do nabídky 3D dřevěných a kovových obrazů či jiných dekorací. Chápeme, že vybírat pro milovníka designu a umění dárek, nemusí být zrovna jednoduchý úkol, ale v abstraktním umění si každý dokáže najít krásu a svou myšlenku. 

Při výběru dřevěného obrazu si vzpomeňte na vaši osobu a zvolte podle toho, která varianta by se více hodila k její povaze či do interiéru. Pokud se jedná o extroverta, který se ničeho nebojí, s klidným srdcem můžete zvolit odvážnou zlatou variantu ohýbaného dřevěného obrazu. Hledáte-li dekoraci pro jemnější a klidnější povahy, sáhněte po přírodních tónech barevné škály dřevěných obrazů či vyberte kovové obrazy plné příjemně melancholické nálady. Darovat obraz je opravdu dárek na celý život a naše dřevěné obrazy jsou ošetřené tak, aby byla zachována barevnost i neporušenost dřeva. Ruční pečlivá impregnace bezbarvým lakem se postará o vše. 

SEART.cz – řemeslníci a umělci v jednom 

Ptáte se, jak zrovna truhláři a kováři z výroby mohou vytvářet tako umělecká díla? On každý, kdo umí své řemeslo, je tak trochu umělec. A u nás lze říci, že i ekolog. Jsme rádi, že jsme našli využití pro menší kusy přírodního materiálu, který bychom nejspíše neměli kde jinde použít. V SEART.cz prodáváme naše výrobky – nábytek a doplňky z masivního dřeva, mohutné posuvné dveře a kovové komponenty, které se hodí k surovému dřevu. Najdete u nás také dřevěné stolní desky a kovové nohy pro stoly, které si sami navrhnete a vytvoříte. Prohlédněte si i ostatní kategorie a nakupujte s dopravou zdarma.