Dream Bedroom

DREAM BEDROOM - MODERNÍ DUBOVÝ NÁBYTEK 

Krásné postele s originálním designem, praktické komody, noční stolky a moderní zrcadla, to je kolekce dubového nábytku Dream Bedroom. Najdete zde moderní, rustikální i klasický styl. Každý kus nábytku z naší kolekce je vyroben s maximální péčí a z těch nejkvalitnějších materiálů. Pojďte si spolu s námi vytvořit vaši ložnici snů.

 
 

Co se vám vybaví, když uslyšíte: "ložnice snů"? Pro některé z nás to bude standardní postel klasického tvaru s měkkou matrací, obrovskou, péřovou přikrývkou, noční stolek a komoda. Jediné, co chcete je odpočinek, pohodlí a bezesný spánek. Někdo zase věnuje zvláštní pozornost detailům, pro ty je také důležitý vzhled nábytku a každý detail musí dokonale ladit se zbytkem místnosti. V takovém případě není ložnice pouze pokoj pro spánek, ale také kousek uměleckého díla.  

Kolekce Dream Bedroom byla vytvořena pro milovníky praktických a zároveň krásných kusů nábytku. U nás nenajdete typické postele jako ze supermarketu. Každý kus nábytku byl pečlivě promyšlen a vyroben s největší péčí. Postele vás potěší svým designem a formou. Naleznete zde například postel ze dřeva v kombinaci s kovem, což je v dnešní době velice módní. 

Někdy je třeba pouze doplnit prázdný prostor v pokoji, ale standardní nábytek nabízený v prodejnách nábytku nesplňuje naše požadavky. Perfektním řešením je nábytek, který si můžete poskládat sami (modulární). Kolekce Dream Bedroom obsahuje modulární skříně, které lze snadno přeorganizovat a rozšířit. Je jen na vás, zda se rozhodnete, že police na oblečení a šuplíky budou dominovat uprostřed skříně. 

Za zmínku stojí také komoda, která je dokonalá ve své jednoduchosti. Má 3 šikovné šuplíky, velkou a malou polici. Je vyrobena v moderním stylu a vytváří dokonalé zázemí pro postele kolekce Dream Bedroom. Skříně a všechny ostatní výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího masivního dubového dřeva. Jedná se o masivní, těžké a pevné dřevo a díky tomu má náš nábytek vysokou odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. Pro pohodlné použití byly použity pojezdy pro šuplíky renomované značky BLUM, která kombinuje inovace a moderní design.  

Dub má krásnou, jasně viditelnou a patrnou strukturu dřeva. Praskliny, nerovnoměrné barvy a jejich přirozená struktura jsou důkazem pravosti materiálu. 

Atraktivitat nábytku je doplněna možností výběru barvy. Můžete si vybrat  přírodní nebo bělený dub.

Povrchy nábytku jsou chráněny olejem LIVOS - světový lídr mezi výrobci produktů pro péči o dřevo, využívající pouze ekologické složky.

Kolekce Dream Bedroom zahrnuje jenenom mimořádně originální postele, moderní modulární skříně, komody, ale i stylové noční stolky a zrcadla v krásných dubových rámech, která vytvoří dokonalý detail ložnice, šatny, chodby a dokonce i koupelny.

Nábytek z kolekce Dream Bedroom jistě dokáže realizovat vaše sny o ideální ložnici