Dřevěné židle pro děti

V nábytku se vyznáme jako nikdo jiný a víme jak důležitou roli má v našem životě.. Židle pro děti, tvoří nedílnou součást dětského pokoje. Židle by měla být pohodlná, bezpečná, stabilní a také splňovat požadavky na ergonomii, aby se naše dítě mohlo správně rozvíjet. V naší nabídce najdete židle na krmení s nastavitelnou podnožkou, židle a taburetky pro děti.
 
 
Dětského nábytku na trhu je nespočetně, ale který z nich si vybrat? Naše firma nabízí židle, taburetky a židle na krmení v nejvyšší kvalitě z borovicového dřeva v bílé barvě. Naše výrobky splňují bezpečnostní požadavky.

Pohodlné a bezpečné židle pro děti

V dětské místnosti musí být alespoň jedna židle. Dětská židle musí být umístěna u nízkého stolu, kde batole čerpá a dává si další plastové zábavy, zatímco starší děti musí mít židli u psacího stolu, kde si dělají domácí úkoly. Ve skutečnosti, pro děti, židle nejsou jen nábytkem, ale také skvělý gadget pro vytvoření stanu z deky, základny pro pirátskou loď nebo provizorní panenky. Dětská židle proto musí být nejen pohodlná, ale i bezpečná. Nejlepší bude proto dětská židle vyrobená ze dřeva: pevná, stabilní a ekologická. Ten, který se během hry neporuší a který se při posezení postará o hřbet dítěte. Pokud si vyberete dřevěné židle pro děti opatřené lakem nebo voskem, ujistěte se, že nábytek má příslušné certifikáty a zajistěte, aby kontakt malého dítěte s daným zařízením byl zcela bezpečný. Nestojí za to, aby jste se rozhodli pro levné židle, které jsou pokryty škodlivými, toxickými látkami! V naší nabídce najdete nábytek vytvořený speciálně pro nejmladší uživatele, plně ergonomický, přizpůsobený tělové struktuře malého člověka, navržený podle potřeb malých a očekávání rodičů. Naše dětské židle jsou židle z borového dřeva, vytvořené s důrazem na každý detail.

Dětské židle - musí nést mnoho!

Dětské židle nejsou obyčejné dřevěné židle, ale nábytek, používaný ve velmi intenzivní a často těžko předvídatelné cestě. Musí být pevně a dostatečně stabilní, aby odolávali i nejbláznivější zábavě, ale zároveň dostatečně lehké, aby umožnily dítěti přesunout židli z jednoho rohu místnosti do druhého. Dětská židle s opěradlem musí zaručit komfort při posezení, protože by měla být obzvláště chráněna kostra malých dětí, která zajistí zdravý vývoj. Výška sedáku by měla být nastavena na výšku dítěte, když dítě sedí na židli, nohy musí být schopny dosáhnout podlahy nebo speciální podpěrnou nohu. Stabilní a trvanlivá musí být také židle pro krmení, zejména proto, že se děti rychle nudí při jídle a snaží se dostat ven. Dobře navržené kojenecké židli dělají, že dítě nemůže uniknout, aniž by omezovalo jeho pohyby. Stolička je také dobrý nápad pro dětskou židli. Dětské stoličky mají masivní nohy, které zaručují stabilitu. Dětská stolička z masivního dřeva je skvělý kus nábytku pro dětský koutek.

Krásné dětské židle

Místnost dítěte je jeho malým královstvím, musí se v něm cítit jako v pohádkovém světě, ve kterém má dětská kreativita příležitost se rozvíjet. Proto dětský nábytek musí být nejen pohodlný, ergonomický, bezpečný a ekologický, ale také krásný. Dřevěné židle pro děti, které předkládáme, odpovídají modernímu uspořádání interiérů. Farebná židle lze snadno přizpůsobit výzdobě dětského pokoje. Dětská dřevěná židle může být růžová, fialová, zelená nebo modrá a pro stylové interiéry nabízíme bílou židli nebo bílou stoličku pro děti. Pracují perfektně v pastelové, dívčí místnosti. Nasycené barvy dětských židlí budou vhodné pro pokoj pro chlapce. Chceme-li si dát stylový charakter nábytku v kombinaci s komfortem, vyberte si borovou židli s dekorativním polštářkem. Dětské stoličky a židle pro děti musí být nutně kombinovány s vhodným dřevěným stolem. Dětské stoly jsou také přizpůsobeny potřebám nejmladších uživatelů, takže můžete snadno najít perfektní sadu židlí a stolu pro dětský koutek.