Rozměr
Kolekce

Mezaninové postele pro dětský pokoj

Postel je nejdůležitějším kusem nábytku v dětském pokoji, proto bychom měli dbát na to, aby nejen splňovala požadavky na bezpečnost, ale aby byla i příjemným a útulným místem pro naše dítě. Borovicové vyvýšené postele jsou perfektním řešením do dětských pokojů! Díky dalšímu příslušenství a doplňkem jako jsou záclony, kapsy a polštáře lze taktéž vytvořit nejen pohodlné a útulné místo na spaní pro naše prcky, ale i vykouzlit místo, které bude rozvíjet jejich fantazii.
 
 
Které dítě nesní o patrové posteli ve svém pokoji? Patrové vyvýšené postele jsou splněným snem pro vaše dítě! Splňují všechny požadavky na bezpečnost, jsou pohodlné a díky dalším doplňkům lze změnit i standardní lůžko na zcela neobvyklé místo!

Mezaninové postele - zábava a relaxace!

Lůžko je nepochybně jedním z nejdůležitějších nábytku v batolině. Můžeme si pro dítě vybrat tradiční dřevěné dětské lůžko, ale můžeme také dovolit, aby dítě mělo jedinečný koutek hry a volný čas, a zvolila palandovou postel. Dítě má vlastní pokoj a potřebujeme jedno lůžko? Nic se nestalo, mezaninové lůžko je chytrá a praktická kombinace samostatného lůžka s patrovou postelí. Vytvoření pohádkového světa pro vaše dítě vložením mezaninové postele do svého pokoje se skluzavkou nebo postele z bukového domu! Dětské mezaninové lůžka, které předkládáme, jsou pro malého uživatele zcela bezpečné. Rámy jsou vybaveny bariérou, která chrání dítě před pádem a žebříky a kluzáky připevněné k sestavám jsou stabilní, pevně vyrobené. Dětské postele z borového dřeva nebo dětských bukových postelí se vyznačují nejvyšší kvalitou, která zaručuje dětem klidný odpočinek a bezpečné a bezstarostné zábavy.

Mezaninové lůžko je ideálním řešením pro malý pokoj

Patrová postel je spojena s většinou lidí s nábytkem s velkými rozměry. Pokud je dětský pokoj malý, rodiče často nesouhlasí s postelemi pro děti, což vysvětluje, že v takovém pokoji není dostatek místa. Mezipatrově postele jsou perfektním řešením pro dětský pokoj! Proč? Protože taková jednostavá palanda je velmi praktický a multifunkční nábytek. Mezaninová lůžka s komodami a výsuvným stolem je kombinací šatníku, zásuvek na hračky, stolů pro domácí úkoly a postele v jednom kusu nábytku! Vložením mezaninového lůžka s dalšími prvky do místnosti získáváme téměř dětskou místnost. Dřevěné dětské postele mohou být dodatečně vybaveny zakoupením speciálních tunelů, kapes a záclon pro lůžka. Různé vzory a barvy umožňují změnit běžné dřevěné lůžko a vytvořit ve svém dětském pokoji senskou princeznu, pirátskou loď nebo skutečnou džungli plnou divokých zvířat! Tímto způsobem můžeme maximálně využít prostor v dětském pokoji, čímž vytvoříme pohodlné místo pro hraní a relaxaci ve stejnou dobu. Mezaninové postele rozvíjejí představivost a kreativitu dětí, poskytují širokou škálu příležitostí pro kreativitu dětí. Hrajete se sama nebo ve společnosti sourozenců nebo přátel: dětské lůžko je ideální základnou pro zábavu dítěte!

Nejlepší mezaninová postel - co hledat?

Při výběru nábytku pro dětský pokoj stojí za to věnovat pozornost především kvalitě zpracování a materiálu. Funkčnost, ergonomický charakter nábytku a jeho univerzálnost, stejně jako schopnost přizpůsobit se měnícím se potřebám dítěte jsou stejně důležité. Mezaninové postele z naší nabídky kombinují všechny požadované vlastnosti v dětském nábytku. Představujeme bukové ložnice a postele z borového dřeva. Bílá borová lůžka je nadčasový, všestranný a velmi pohodlný kus nábytku a je nabízen za přijatelnou cenu. Mezaninová buková lůžka je o něco dražší řešení, ale je třeba poznamenat, že bukové dřevo je extrémně odolné mechanickému poškození a současně je krásně prezentováno. Všechna dětská mezaninová lůžka z naší sbírky mají potřebná bezpečnostní osvědčení. Naše modely palandových lůžek jsou vybaveny pevnými bariérami, které zabraňují pádu a dostatečně široké a pohodlné použití žebříků nebo schodů. Rám postele je stabilní a trvanlivý, bude snadno podporovat váhu dítěte, ať už během spánku nebo během bláznivé zábavy. Postel pro dítě by měla být nejen pohodlná a bezpečná, ale také povzbudit batole, aby se uvolnil a hral. Barevná záclona na postel, čelní sklo a polštáře pomohou vytvořit v dětském batole atmosféru pohádky, přeměňující obyčejnou postel na zemi nezapomenutelných dojmů. Když je dítě starší a paláce a kosmické lodě namísto fascinující, stanou se trapné, naše mezaninové postele se snadno mohou přeměnit na tradiční postele. Díky tomuto řešení roste dřevěný dětský nábytek s dítětem a přizpůsobuje se jeho současným potřebám. Pokud hodláme použít stejné lůžko v dětském pokoji a potom v pokoji pro dospívajícího, věnujte pozornost barvě nábytku. Bílá lůžka a postele v přírodní barvě dřeva jsou nejvíce univerzální a mohou být úspěšně použity v jakémkoli uspořádání, ale pokud si vyberete růžové lůžko mezipatře nebo jiné postele v intenzivní barvě, musíme počítat s tím, že v budoucnu můžeme čekat na nápravu postele. Nezapomeňme na to, že dětský pokoj má být veselý a pestrý, ale zároveň by měl být dětský nábytek vyroben ve stejném stylu a harmonicky zapadat do uspořádání celé místnosti.