Rozměr
Kolekce

Dětský, dřevěný a dětský nábytek

Kdo z nás starajíc se zařídit pokoj pro dítě nestál před dilema o tom, jak to udělat a jaký dětský nábytek si vybrat? Kdo neměl problém, jestli vybrat krásný nábytek, nebo funkční, levný, ale na 3-4 roky, nebo dražší - dřevěný nábytek, ale ten, který vydrží mnoho let, tak, aby společně s dítětem "rostl" a dokoupení dalšího modul vytváří, že pokoj pro dítě byl znovuzrozen a získává novou tvář a funkčnost. Myslím, že můžeme pomoci v této těžké volbě. Sami máme děti, takže víme, jaké mají potřeby. Prezentujeme zde nábytek pro děti a mladé lidi důrazně vybraný, pouze taký, který bychom sami chtěli pro své děti. Doufáme, že potěší Vás i Vaše děti.
 
 
Nabízíme Vysoce kvalitní dětský nábytek z masivního dřeva, v mnoha designů, barev a stylů. Nabízíme nábytek pro miminka, dětský nábytek, stejně jako nábytek pro mládež. Doporučujeme také modulární nábytek, který poroste s dítětem.

Dřevěný dětský nábytek - investice po mnoho let

Při výběru nábytku pro dětský pokoj musíme dodržovat několik různých pravidel. Jeden z nich říká, že pokud se rozhodneme o masivním dřevěném nábytku, získáme pro dětský pokoj trvalé vybavení, které spolu s naším dítětem poroste a neustále odpovídá svým potřebám. Dobře vybraný dřevěný dětský nábytek bude funkční a bezpečný v každodenním používání, umožní malým lidem pohodlně uspořádat vlastní prostor, učit se soběstačnosti a vytvořit podmínky pro soukromí, které každý člověk potřebuje, bez ohledu na jejich věk. K dispozici je nábytek, který bude vhodný pouze pro vybranou věkovou skupinu, například postel a dětská postýlka a šatník s výměnnými stoly jsou návrhy pro děti, ale také dřevěný nábytek, který doprovází naše dítě po mnoho let - stylový dřevěný komoda a stabilní dřevěná knihovna nábytek pro dětský pokoj, ale také pro pokoj pro teenagery. Nábytek pro mládež se řídí vlastními zákony, ale pokud si vyberete dívčí módní dřevěný nábytek, který může být v budoucnu zajímavým způsobem uspořádán, bude starší dítě spokojené.

Dětský nábytek musí být vynikající kvality!

Nikdy byste neměli šetřit na nábytek, zvláště pokud si vybíráte nábytek pro vaše dítě. Pokud vybereme dětský nábytek vyrobený z masivního dřeva, zajistíme, aby naše dítě bylo zcela v bezpečí. Dřevo je přírodní materiál, vhodný pro použití mladšími a staršími dětmi, a pokud nábytek, který si vybereme, je dřevěný nábytek pokrytý ekologickými vosky nebo laky, bude to určitě ten nejlepší nábytek pro děti. Regály pro děti musí být stabilní a trvanlivé, což nám dává jistotu, že nebudou zachyceny pod váhu karikatur a oblíbených hraček, že komoda by měla být prostorná pro dětský pokoj, zásuvky by se měly lehce vysunout, takže pár let si může dovolit nezávislost při vytahování komoda oblečení. Dětské truhly musí být postaveny tak, aby dokázaly vyhovět všem hodnotným dětským pokladům a současně minimalizovat riziko rozdrcení prstů dítětem. Veškerý nábytek pro děti by měl být navržen tak, aby kombinoval funkčnost a pohodlí při použití s ​​bezpečností a spolehlivostí.

Jaký nábytek je pro děti nezbytný?

Při přípravě dětského pokoje se často ptáme, jaký nábytek budeme potřebovat. Na jedné straně se jedná o přizpůsobení všech věcí dítěte, a na druhé straně - nechte nějaký prostor zdarma, neomezenou zábavu. Jistě v dětském pokoji musí být pohodlná dřevěná postel, stůl a židle, šatník a knihovna. Dřevěné police budou také užitečné. V případě nejmladších dětí nemůžete zapomenout na dřevěný kadeřník, který vám pomůže uspořádat dětské oblečení a kosmetiku, a v místnosti na pár let budete potřebovat hračku. Nejoblíbenější jsou nábytek z borového dřeva nebo nábytek z bukového dřeva. Takový nábytek bude dostatečně odolný, odolný proti poškození a zároveň bude cenově dostupný. Při výběru nábytku pro dětský pokoj stojí za to zaměřit se na klasický dřevěný nábytek, jako je nadčasová forma - pak bude snazší přizpůsobit se měnícímu se chuti a potřebám dítěte. Můžeme si vybrat dětský nábytek v přírodní barvě dřeva nebo si pro dítě vybrat bílý nábytek. Bílý dřevěný nábytek pracuje zejména v místnostech pro kojence a malé děti a jako dívčí nábytek pro mládež. Bílý nábytek jako společnost pastelových barev. Nezapomeňte, že budou intenzivně využívány takové předměty jako dětské nebo dětské lůžka. Musí být věnována pozornost každému detailu, aby vás během nejdivočejších her nezklamal. Dětský nábytek a nábytek pro mládež by neměly obsahovat ostré vyčnívající části, které by poškodily dítě. Dětské židle, dětské stoly a stoly pro děti musí být pohodlné. Je důležité, aby byly ergonomickým nábytkem, který tvaruje správné držení těla, přizpůsobený měnícímu se růstu dítěte. Nezapomeňte, že každý detail má záležitost v batole, i to nejspolehlivější dřevěná dětská postel nám nepomůže, pokud nevybereme matraci správného dítěte, a učení na masivním dřevěném stole nebude potěšením, pokud nebude v dětském pokoji dobré osvětlení. Nemyslíme na vybavení dětského pokoje, protože investujeme do budoucnosti našeho dítěte, jeho bezpečnosti, zdraví a ochoty objevovat svět.