Rozměr
Kolekce

Stojany pro děti z borovice

Při uspořádání pokoje pro dítě je velmi důležité navrhnout prostor tak, aby byl co nejvíce funkční a uspořádaný. Nemůžete opomenout regál, který je ideálním doplňkem ostatního nábytku. Najde se na něm prostor na hračky, knihy a další příslušenství, které je v dětském pokoji.

Regály naší nabídky byly vyrobeny pro potřeby dětských pokojů, používání pohyblivých polic, dává možnost přizpůsobit a zvýšit využití regálu. Nábytek vyrobený z nejkvalitnější borovice a MDF materiálu, jehož povrch je chráněn bílým krycím lakem.

Zveme vás podívat se na naši nabídku a na nákup.

 
 
Regál do dětského pokoje je jeden z nejdůležitějších kusů nábytku, jaký by se měl v pokoji nacházet. Police dávají možnost vlastní konfigurace regálu, tak zvyšují jeho využití.

Stojany pro děti - nábytek pro nejdůležitější poklady dětí!

Je těžké si představit dětský pokoj bez police. Dřevěné police - nízké police i vysoké police - jsou perfektním nábytkem pro ukládání a zobrazování vašich oblíbených knih a hraček najednou. Jedná se o nábytek ze speciálních úkolů: jejich police musí odolat těžké zátěži, takže každá dětská knihovna musí být pevná a pečlivě vyrobená. Funkčnost nábytku je také velmi důležitá, protože dětská místnost má obvykle malou plochu, která musí být dobře využita. Stojany pro děti jsou k dispozici v různých konfiguracích polic, z nichž některé mohou být doplněny velkými zásuvkami, truhly, košemi, tvořícími funky iontové koberce. Každý rodič jistě najde v naší nabídce nábytek pro dítě, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám a potřebám jejich dětí.

Jaký druh knihovny byste si měli vybrat pro pokoj vašeho dítěte?

Bohatství forem a vizuální rozmanitost dětských police nás zneklidňuje množstvím výrobků, často nevíme, o čem bychom měli rozhodnout. Není pochyb o tom, že nábytek pro dětský pokoj musí být silný, funkční a bezpečný. Proto je dobré vybrat dřevěný nábytek. Nábytek z borového dřeva je nejoblíbenější a vzhledem k univerzálnosti materiálu je relativně levný. Knihovna borovice bude úspěšně fungovat jako knihovna pro dítě, bude se vypořádat se značným zatížením a současně je to lehký kus nábytku a nepřekoná vizuálně malý interiér. Borovicový nábytek má příjemnou, teplou barvu, ale bílý nábytek se stává stále oblíbenějším. Bílá knihovna je skvělá volba pro batolata, zvláště pokud je místnost vyzdobena v pastelových barvách. Bukový nábytek je velmi oblíben u bukových regálů. Buková knihovna je velmi solidní, stabilní a spolehlivý kus nábytku. Vypadá to nádherně v interiérech v každém stylu a jistě nám bude sloužit po mnoho let. Při výběru polic pro dítě, měli byste zvážit nákup racku s koly. Takový kus nábytku lze považovat za méně stabilní než tradiční regály, ale toto řešení má své výhody: můžete snadno posunout polici na kolečkách, takže vaše dítě může mít oblíbené knihy a hračky vždy po ruce, bez ohledu na to, kde jste v místnosti , Je to pohodlné řešení, zejména pro mírně větší prostor. Dalším problémem, který by měl být přehodnocen před nákupem regálů pro děti, je, jaké rozměry bude nábytek a jaký tvar bude mít. Samozřejmě, hodně záleží na prostoru, který máme v dětském pokoji, ale je stejně důležité, zda dítě musí používat samotný nábytek. Pro nejmladší děti je dobrým řešením nízké police, protože pár let nedosáhne nejvyšších police vysokého stojanu. Vysoká knihovna je dobrým řešením, pokud máte malý prostor k umístění kusu nábytku a spoustu věcí, které chcete dát na něj. Když například rozhodujeme o vysokém knižním prostoru pro batolata, můžeme uspořádat nejčastěji čtenou knihu na nejnižších polcích a ti méně často sledovaní na nejvyšších úrovních police. Takový kompromis uspokojí všechny členy domácnosti. Velmi vhodným řešením je knihovna s pohyblivými policemi. Umožňuje vám volně uspořádat prostor uvnitř nábytku, což je velmi užitečné, například když chcete na poličku nastavit knihy s velkým formátem nebo jiné vysoké předměty. Schopnost samostatně posunout regály do požadované výšky je příležitostí maximalizovat využití nábytku a přizpůsobit jej individuálním potřebám. Konečně stojí za to věnovat pozornost barvě a stylu, ve kterém je vyroben kus nábytku. Naše klasické dětské stojany se vejdou do dětského pokoje v každém stylu a nábytek z bílého nebo přírodního dřeva je tou správnou volbou jak pro malý dětský pokoj, tak pro teenagera.

Knihovna pro dítě - nápady pro použití nábytku

Dřevěné dětské police jsou nábytek, který lze použít mnoha různými způsoby. Nejoblíbenějším řešením je samozřejmě knihovna nebo knihovna pro hračky, ale nápady na vývoj takového kusu nábytku mohou být opravdu hodně. Knihovna v dětském pokoji může sloužit jako roh suvenýrů z různých stádií dětství. Na poličkách stylové knihovny můžete nastavit fotoalbumy, diplomy a ocenění získané ve škole, sportovní trofeje, suvenýry na dovolenou. Takový koutek určitě dá místnost svůj původní charakter a útulnost. Dalším nápadem pro dětskou knihovnu je vytvoření kojeneckého koutku. Pokud nejste přesvědčeni zásuvkou pro dítě v dětském pokoji, knihovna s možností výměny stolů se může stát nejvíce praktickým nábytkem, který umíme umístit do dětského pokoje! Na stojanu můžete nastavit kosmetiku pro péči o dítě a všechny položky, užitečné při péči o malé dítě. Díky tomu, že policové police jsou odkryté, máme všechny položky na dlani a přístup k nim je rychlý a neomezený. Starší dítě jistě ocení kus nábytku, na kterém může umístit například záznamy s oblíbenou hudbou nebo fotorámečky.