Kolekce

Dřevěné postele se čtyřmi postelemi pro děti

Každá holčička sní nebo snila o pokoji s postelí s nebesy, a proč vlastně nesplnit tento sen? Naše jedinečná kolekce lůžek dokáže mrknutím oka proměnit pokoj pro vaše dítě na pokoj malé princezny. Námi nabízené postele lze dodatečně vybavit o dřevěné a materiálové doplňky. Kolekce byla vytvořena pro nejmladší uživatele, proto všechny výrobky mají nezbytné bezpečnostní certifikáty.

 
 
Postel s nebesy je snem většiny dívek, který se díky naší nabídce může splnit. Naše produkty jsou vyrobeny z nejvyšší kvality materiálů, tak aby byla zajištěna bezpečnost i během těch najroztopašnejších her a té největší zábavy.

Postele se čtyřmi postelemi - vytvořte pro vaše dítě pohádkový svět!

Malé děti často nechtějí spát ve svém pokoji. Oni se bojí temnoty, vzbouří se proti osamělému trávě noci. Rodiče jsou často unaveni a ospalí, když se dítě pohybuje kolem své postele. Dítě můžete snadno cítit jako zůstat v malém království přes noc. Jediné, co musíte udělat, je uspořádat pokoj vašeho dítěte funkčně, krásně a původně. Náš dřevěný nábytek a stylové barevné doplňky vám pomohou. Nejvíce povzbuzující nábytek pro dítě, který spí ve svém pokoji, je samozřejmě postel. Dětské postele z naší nabídky jsou různé formy. Pokud pokoj zaujímá dvě děti, skvělou volbou bude postel postele, sen mnoha dětí. Pro dítě, které má exkluzivní pokoj, bude lepší postel s mezipatrem nebo postel s baldachýnem. Druhý model je především předmětem touhy po malých děvčatích, ale také funguje jako součást místnosti pro dítě. Lůžka se čtyřmi postelemi jsou stejně praktická a pohodlná jako běžné postele na přízemí, navíc vypadají krásně a jsou ideálním místem nejen pro noční odpočinek - je to oblíbený prvek mnoha fascinujících her. Dále nabízíme dětské postele, které rostou s pohodlí: když dcera zjistí, že je příliš velká na to, aby byla malá princezna a ona se nudí s postelí s baldachýnem, může být rám bez problémů rozebrán, získání tradičního jednopatrového lůžka.

Výhody postele s nebesy

Existují lidé, kteří říkají, že postel s nebesy je zbytečná. Ve skutečnosti však dětské lůžko tohoto typu má mnoho výhod. Jedním z nich může být skutečnost, že baldachýn přináší do interiéru auru pohody a snění. Díky tomuto dítěti je snazší uklidnit, uvolnit a v důsledku toho usnout. Děti, které mají dřevěné postele s nebesy v pokoji, spí klidně a klidně. Taková postel je velmi lákavá pro batole a pomáhá překonat překážku spánku v "dospělé" posteli. Pokud jsme se dříve rozhodli pro dětskou postýlku se čtyřmi postery, větší verze stejného modelu postele je pokračováním pro dítě, takže změna, která bude jistě snadnější přijmout, protože to není něco zcela nového nebo neznámého. Pokud není dětský pokoj příliš nastavitelný a dětský nábytek je umístěn tak, aby postýlka stála před oknem, kryt bude poskytovat dodatečný kryt proti paprskům ranního slunce. Díky tomu existuje šance, že se v létě batole nebude probudit s mírným svítáním, spolu s prvními paprsky. Postel s nebesy je jakýmsi omezeným prostorem - bezpečný, protože dává dítěti pocit odloučení od temné místnosti a současně nezatváří cestu dítěte do koupelny nebo do ložnice rodičů.

Lůžka se čtyřmi postery - co hledat při nákupu?

Lůžka se čtyřmi postelemi jsou nádherná, dělají vás romantickou a necháte se divit. Ale předtím, než si vybereme lůžko pro dítě, ujistěte se, že splní všechna naše očekávání - a to by mělo být velmi vysoké, zvláště pokud budeme hovořit o dětském nábytku. Postel by měla být z dřeva. V naší nabídce naleznete lůžka s bočními kabinami a postele s baldachýnem, takže nejvíce klasická řešení, která jsou tak populární a často vybírána, protože pracují. Rámy postele byly vyrobeny s maximální péčí, jsou plně stabilní a spolehlivé, bezpečné pro děti. Dětský nábytek z našich sbírek má bezpečnostní certifikáty - tím, že je zakoupíte, můžete si být jisti, že jsou vhodným nábytkem pro nejmenší a zaručují tak bezpečné a pohodlné používání. Lůžko musí být trvanlivé a nábytek z masivního dřeva se stabilní konstrukcí je právě takový. Samozřejmě, aby postel mohla řádně plnit svou roli, je nutné vybrat správné dětské matrace. Matrace z naší nabídky jsou plně ergonomické a jejich rozměry odpovídají rozměrům našich dřevěných dětských lůžek. Vždy si vybíráme lůžko pro dětský pokoj, s ohledem na rozměry místnosti. Pouze to nám zaručí bezpečné a bezproblémové používání nábytku. Postel s nebesy bude vypadat skvěle, jen když si vybereme ten správný baldachýn s kvalitní látkou, ideální pro rozměry postele. Pro vaše pohodlí doporučujeme vybrat si z naší nabídky jeden z mnoha fantastických návrhů baldachýnu a další textilní doplňky pro dětské postele. Díky našemu příslušenství se obyčejná postel změní na princezní postel, pirátskou loď nebo džungli plnou divokých zvířat. Takové postele jistě zaručí svým dětem sny o pohádkách! Stojí za výběr jiného dětského nábytku ze stejné sbírky do postele, takže postel, dětská šatní skříň, stůl, regál a dětské police jsou soudržný, harmonický a funkční celek.