Dřevěné noční stolky pro děti

 
 

Noční stolky pro děti - praktické řešení pro dětský pokoj!

Dítě se musí cítit v bezpečí ve svém pokoji. Je známo, že největší strach probouzí neproniknutelnou temnotu noci mezi dětmi. Vytvoření přátelského a bezpečného světa pro vašeho malého - i v noci - stačí uspořádat jeho pokoj správně. Rodiče se často zaměřují na získání takového nábytku v dětském pokoji, jako je dětská postel, stůl, židle a šatník, někdy také dřevěná knihovna a velká krabice na hračky. Existuje však ještě jeden kus nábytku, který rozhodně stojí za koupi, zařídit dětský pokoj. Tento nábytek je noční stolek. Noční skříně pro děti se mírně liší v rozměrech a stylu od dospělých protějšků, ale jsou stejně užitečné a pohodlné pro použití. Pokud dítě má svůj noční stolek nebo noční stolek, může si na pult dát šálek vody, pokud se v noci probudí. Můžete také nastavit malou noční lampičku na dětský noční stolek. Po celou noc bude svítit, dává jemné světlo a rozhodně pomůže batole zabít noční obavy. Když dítě trpí chladem, může být noční stolek použit jako místo pro uložení náhradních tkání. Starší děti milují, když mohou, po večerním čtení, položit knihu nebo časopis na noční stolek a nemusí se zvedat z teplé postele. Jak můžete vidět, noční stolky pro děti nejsou nadbytečným vynálezem, jen velmi funkčním řešením, které rodiče a děti usnadní život.

Dětský noční stolek - co si vybrat?

Noční stolky pro děti jsou k dispozici v mnoha různých materiálech, barvách a stylistických verzích. Co si tedy vybrat? Jaký dětský noční stolek bude nejlepší? Především stojí za výběr dřevěného nábytku. Přírodní surovina je pro děti bezpečná, a pokud je nábytek pokrytý ekologickým lakem nebo voskem, je vhodný i pro místnost nejmladších dětí. Nejlépe si vyberete bílý nábytek pro pokoj, dobře se mísí s pastelovými barvami a intenzivnějšími barvami, dokonale doplňují detský pokoj zdobený v každém stylu. Zda je borovicová noční skříň nebo noční stůl z buku lepší, je otázkou debaty. Dětské skříně a noční stolky, které nabízíme, jsou nábytek nejvyšší kvality, vyrobený s důrazem na každý detail, vytvořený zkušenými řemeslníky, pro něž je práce také vášní. Představujeme bezpečný a funkční nábytek pro děti, díky kterému bude zařízení vašeho dětského pokoje praktické, pečlivě vyrobené, vizuálně přitažlivé a nadčasové. Dřevěný noční stolek by měl mít rozměry a strukturu přizpůsobenou individuálním potřebám dítěte. Pokud dítě projeví vášeň o detaily, ráda ukládá drobné předměty po ruce a zároveň je milovníkem objednávky, stojí za to vybrat si noční stolek se zásuvkou a další volné místo pod ním, například právě čtenou knihu. U mladších dětí bude lepší volbou dětský noční stolek se zásuvkami, plně vestavěný. Tento nábytek bude také ideální pro dětskou místnost. V takovém nočním stolku můžeme například uložit kosmetiku pro každodenní péči o dítě, náhradní figuríny nebo léky proti bolesti a vitamíny.

Noční skříňky pro děti: jsou to nutné?

Nelze říci, že noční stolek je nezbytným nábytkem v dětském pokoji, ale jistě lze říci, že je to velmi užitečný kus nábytku. Pokud je vedle dětské postýlky umístěn stabilní dřevěný noční stolek, zvyšujeme bezpečnost v batolině. Proč? Protože pokud má dítě v noci vše, co potřebuje, nemusí vstát v posteli, neriskujeme, aby se dítě v temnotě ocitlo na cestě do kuchyně na sklenici vody. Kromě toho je esteticky příjemná, módní bílá noční skříň zvýší vzhled místnosti, poskytne jí vizuální pohodu. Tento nenápadný, malý kus nábytku je také dalším místem pro uložení dětských pokladů, které chybí. Noční stůl by měl být stylově a barevně přizpůsoben ostatním prvkům vybavení dětského pokoje. Pokud nekupujeme sadu dětského nábytku, kupujeme každou část zvlášť, stojí za to vybrat jedno dřevo a jednotné barvy. Pokud si vyberete dřevěné borové lůžko, borovicovou šatní skříň a dětský stůl z borového dřeva, je přímo ve vašem pokoji i borový noční stolek. Pokud se rozhodnete učinit nábytek v bílé barvě, bude nejlepší volbou bílá noční skříňka, pokud je zbývající nábytek udržován v přirozeném barvě dřeva, pak by měl být v tomto stylu také noční stolek. Při dodržování základních principů interiérového designu budeme mít krásný dětský pokoj a mimochodem od mladého věku budeme mít dítě pocit chuti a lásky k kráse.